Latest Posts

Gaziantep- Trabzon arasında direkt uçuşlar başlıyor

80 / 100

Gaziantep- Trabzon arasında direkt uçuşlar başlıyor

TURSAB ( Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) Yönetim Kurulu üyesi Soner Bacaksız,  Pegasus   havayollarının gerçekleştirdiği genellikle zor olan çapraz uçuşların 5 Ocakta başlayacağını ve biletlerin satışta olduğunu duyurdu.

direkt uçuş

ŞEHRİMİZ VE BÖLGEMİZ ADINA HAYIRLI OLSUN

Pegasus Havayolları 5 Ocak itibari ile haftanın 2 günü (Çarşamba,Cumartesi) Gaziantep-Trabzon arasında karşılıklı uçak seferlerine başlıyor. Bu bir çapraz bir uçuş olduğu için havayolları açısından planlanması zor bir uçuştu. Genellikle uçuşlar Doğu’dan Batı’ya olur. Pegasus  havayolları bölgede ki potansiyeli gördüğü için böyle bir uçuş planlaması gerçekleştirdi.’’ dedi.

TİCARET POTANSİYELİ ARTACAK

Bacaksız, ‘’ Bunun dışında bölgemizin turizm ve ticaret potansiyeline önemli katkı sağlayacak, uzun zamandan beri talep ettiğimiz bu çapraz uçuşun planlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bodrum-Dalaman ile ilgili talebimizin de en kısa sürede sonuçlanacağına yürekten inanıyoruz.’’ dedi.

 Bacaksız,  geçtiğimiz günlerde AnadoluJet firması ile de görüştüklerini, Bursa- Erbil uçuşları için taleplerini ilettiklerini ve  bu uçuşların Gaziantep’e ivme kazandıracağını ümit  ettiklerini söyledi.

direkt uçuş

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.