Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

Flynas veya Saudia ile uçan tüm yolculara mola vizesi verilecek

Flynas veya Saudia ile uçan tüm yolculara mola vizesi verilecek

65 / 100

Flynas veya Saudia ile uçan tüm gezginlere mola vizesi verilecek

 

Flynas veya Saudia ile uçan tüm yolculara stopover vizesi verilecek

 

Suudi Arabistan , flynas veya Saudia ile uçan tüm yolculara stopover vizesi vereceğini duyurdu. Bugünden itibaren, herhangi bir yolcu ülkeyi turizm, iş veya Umre ziyareti için ziyaret etmek için 96 saatlik vize başvurusunda bulunabilir.  Suudi Arabistan’ı turizm rakamlarını artırmak için ziyaretçilere kısa süreli vizeler sunuyor.

96 saat geçerli olan bu vizeler, seyahatten 90 gün öncesine kadar verilebilir ve yolcuların nihai bir varış noktasına giderken Krallığı ziyaret etmelerine izin veriliyor.

Talepler herhangi bir havayolu ile uçuş rezervasyonu yapılırken yaparsanız ve eVisa da dahil olmak üzere kayıtlı e-postanıza dört saat içinde bir yanıt alacaksınız.

 

Şu anda, flynas veya Saudia ile vize ücretsiz olduğu ve tüm milletlerden yolcular herhangi bir kısıtlama olmaksızın stopover vizesi alabilirler. Flyadeal listede yer almadı ancak ulusal bir havayolu olduğu için ileride eklenebilir.

Mola vizesi, Suudi Arabistan’ın izlediği büyük bir ekonomik çeşitlendirme programı olan Vizyon 2030’un bir parçası. Programın en önemli ayaklarından biri , ülkeye hava bağlantısını iyileştirerek turist sayısını artırmaktır.

Krallık, 2019’dan bu yana AB, ABD, Rusya, Malezya ve diğer düzinelerce ülkeden gelen ziyaretçilere eVisa vermeye başladı. Ancak, pek çok millet, zorlu evrak işlerini bırakarak listenin dışında bırakıldı. Daha sonra, ABD, Birleşik Krallık veya Schengen vizesi sahiplerinin varışta vize başvurusunda bulunmalarına izin verildi, ancak umuma mahsus pasaport sahiplerine izin verilmedi.

Şimdi değişim başladı.

Flynas veya Saudia ile uçan tüm yolculara mola vizesi verilecek 2 Nisan 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu