Latest Posts

Emirates, yolcularının rezervasyon yapmaları için güçlü bir platformu hayata geçirdi

84 / 100

Emirates, yolcularının Dubai ve BAE seyahat programlarını keşfetmeleri ve rezervasyon yapmaları için güçlü bir platformu hayata geçirdi

Emirates’in 19 ülkede kullanıma sunulan Dubai Experience platformu, Dubai ve BAE’nin en iyilerini tanıtıyor ve yolculara uçuş, otel ve turistik mekanlarda özel avantajlar sunuyor.

Emirates, Dubai ve BAE’de uçuş, otel konaklamaları, önemli turistik yerlere ziyaretler, yemek ve eğlence seçenekleri dâhil yolcuların kendi özel isteklerine göre seyahat planlarını kolayca keşfederek oluşturmaları ve rezervasyon yapmaları için güçlü ve yenilikçi Dubai Experience platformunu hayata geçirdi.

İlk kez BAE’ni ziyaret eden veya spor, kültür, macera, eğlence ve sanata özel ilgi duyan yolcular önceden hazırlanmış seyahat planlarından birini seçebilirler. Yolcular ayrıca kapsamlı bir aktivite ve yemek tavsiyeleri listesinden seçim yaparak kendi benzersiz seyahat planlarını sıfırdan oluşturabilir veya başlangıç noktası olarak önceden hazırlanmış seyahat planlarını kullanarak farklı seçenekleri bir araya getirebilirler.

emirates, rezervasyon

BAE’deki çok sayıda ücretsiz popüler turistik yerlerden veya önceden rezervasyon ve ödeme gerektiren etkinliklerden biri olması fark etmeksizin, kullanımı kolay seyahat planlayıcısı tahmini süre, konum haritası ve maliyet gibi detayları sunarak yolcuların Dubai ve BAE ziyaretlerini güvenle planlamalarını ve seyahatlerini en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyor.

Emirates Ticari İşler Direktörü Adnan Kazım yaptığı açıklamada şunları söyledi: “emirates.com ile tam entegre olan Dubai Experience üzerinden Dubai ve BAE’nin sunduğu en iyi deneyimleri tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bu güçlü platform yolcularımıza Dubai seyahatlerini veya seyahatleri esnasında Dubai’de bir mola vermek için özel fiyatlardan ve uzmanların hazırladığı tavsiyelerden yararlanarak planlama imkânı veriyor.’’

“Emirates olarak, Dubai Experience platformuyla yolcularımızın seyahat deneyimini zenginleştirmek ve merkezimiz BAE’yi daha fazla insanın ziyaret etmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Dubai Experience platformuna daha fazla heyecan verici içerik eklemeye devam edecek ve platformu daha fazla ülkede yolcularımızın kullanımına sunmak için fırsatları değerlendireceğiz.”

Bugün, Emirates’in 19 ülkedeki* yolcuları zengin ve kişiye özel seyahat planlarını oluştururken 100’den fazla otel ve 200’de fazla aktivitenin yer aldığı ve tamamı mevcut bir Emirates uçuş rezervasyonuna ekleyebilir veya yeni bir rezervasyon için oluşturulabilecek seçeneklerden yararlanabilirler.

Seyahatlerini Dubai Experience platformu üzerinden planlayan ve rezervasyon yaptıran yolcular aşağıdaki avantajlardan yararlanabilecekler:

  • Uçuş avantajları: Emirates uçuş rezervasyonlarında %10 indirim
  • Otel avantajları: 100’den fazla otelde indirimli fiyatlar, check-in öncesi 72 saate kadar ücretsiz iptal, ücretsiz kahvaltı ve 24 saat check-in (konukların odaları Dubai’ye varış saatleri fark etmeksizin hazır tutulacaktır) gibi özel otel avantajları.
  • Aktiviteler: 200’den fazla aktivitede indirimli f ve özel fiyatlar.
  • emirates.com’da tek noktadan planlama: Seyahatlerin saatlik görünümüyle yolcuların seyahatlarini ayrıntılı bir şekilde planlamasını ve böylece güven duyarak vakitlerini en iyi şekilde kullanmalarını sağlayan benzersiz bir seyahat planlayıcı. Yolcular seyahat planlarını emirates.com adresinden diledikleri zaman görüntüleyebilir ve ekleme yapabilirler.
  • Özenle hazırlanmış tavsiyeler: Yapılacak ücretsiz aktiviteler, kapıda ödeme seçenekleri ve önceden ödeme yapılan etkinlikler dâhil Dubai için 200’ün üzerinde seçenekten oluşan ve sürekli yenileri eklenen en iyi tavsiyeler. Yemek tavsiyeleri doğrultusunda rezervasyonu restorandan da yapabilir ve özel seyahat planınıza ekleyebilirsiniz.
emirates

* Avustralya, Bahreyn, Kanada, Mısır, Gana, Kenya, Kuveyt, Lübnan, Yeni Zelanda, Nijerya, Pakistan, Güney Afrika, Sudan, İsviçre, Tanzanya, Uganda, ABD, Zambiya, Zimbabwe.

Emirates’in Dubai Experience platformunu keşfedin: www.emirates.com/dubai-experience/

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

Latest Posts

POPULER