Hava Kargo Hakkında Herşey
Havayolu

Emirates, Viyana Havalimanı’na 20 Yıldır Hizmet Veriyor

69 / 100

Emirates, Viyana Havalimanı’na 20 Yıldır Hizmet Veriyor

Viyana, Avusturya – 9 Haziran 2024Emirates Havayolu, Viyana Havalimanı‘na hizmet vermesinin 20. yılını büyük bir coşkuyla kutluyor. Emirates’in Avusturya Ülke Müdürü Elisabeth Zauner‘in belirttiği gibi, bu önemli dönüm noktası, başarılarla dolu iki on yılın ardındaki ekibin ve iş ortaklarının katkılarıyla mümkün olmuştur.

Zauner, ekibin özverisi ve mükemmel müşteri hizmetlerine olan bağlılığı için teşekkür ederken, “Bu başarıyı hep birlikte başardık ve bu noktaya sizlerin sürekli desteği olmadan gelemezdik,” dedi. Emirates’in Viyana ekibine duyduğu minnettarlığı dile getirerek, “Viyana’daki meslektaşlarımıza ve tüm ekibe, tutkuları ve mükemmel müşteri hizmeti sunma konusundaki bağlılıkları için büyük bir teşekkür” ekledi.

Emirates, 20 yıldır Viyana Havalimanı‘na gerçekleştirdiği seferlerle, yolcu taşımacılığı ve iş ortaklarıyla kurduğu ilişkilerde önemli başarılara imza attı. Bu yıl dönümü kutlaması, büyüme, yenilik ve iş birliklerinin önümüzdeki yıllarda da devam edeceğinin bir göstergesidir.

İlerleyen yıllarda daha birçok başarıya birlikte ulaşmayı dört gözle bekliyoruz!

Emirates, Viyana Havalimanı'na 20 Yıldır Hizmet Veriyor 21 Temmuz 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu