Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

Emirates ve Flydubai Stratejik Ortaklığı Dördüncü Yılında

80 / 100

Emirates ve Flydubai Stratejik Ortaklığı Dördüncü Yılında

  • 2017 yılından bu yana 8,3 milyondan fazla yolcu ortak uçuş ağını kullanarak kolay bağlantılı  aktarma yaptı
  • Emirates ve flydubai ortaklığı sayesinde 8,4 milyondan fazla Emirates Skywards üyesi toplam 133 milyar Skywards Mili kazandı.

Emirates ve flydubai, stratejik ortaklıklarının dördüncü yılını kutluyor. Dubai merkezli iki havayolunun 2017 yılında güçlerini birleştirdiği günden bu yana 8,3 milyondan fazla yolcu ortak uçuş ağını kullanarak kolay  bağlantılı uçuş imkanından yararlandı. Emirates’in ve Flydubai’nin yolcu sadakat programı Emirates Skywards, 27 milyonu aşkın üyesine özel ödüller ve avantajlar sunarak global çapta üye sayısını genişletmeye devam ediyor.

Emirates Havayolu ve Grubu Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı ve flydubai’nin Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Ahmed bin Saeed Al Maktoum yaptığı açıklamada şunları söyledi : “Emirates ve flydubai stratejik ortaklıkları kapsamında büyük başarılar elde etmeye devam ediyor. İki havayolunun ortak ağı hem yolcularımıza daha fazla seçenek ve  esneklikle daha iyi bir seyahat deneyimi sunuyor hem de modern global merkezimiz Dubai’ye trafik akışını canlandırıyor. Dünya çapındaki mega etkinlik Expo 2020’nin halen devam ettiği bugünlerde 25 milyondan fazla ziyaretçiyi evimizde ağırlamak konusunda hayati bir rol üstlenmekten dolayı çok heyecanlıyız.”

Daha fazla seyahat seçeneği

Emirates ve flydubai ortak uçuş ağı, 100 ülke genelinde 210’dan fazla uçuş noktasıyla yolculara çok geniş  bağlantı seçekleri ile uçuş yapma imkânı sağlıyor. Emirates yolcuları Flydubai’nin uçuş ağındaki 118’den fazla  noktaya ulaşırken, Flydubai yolcuları da Emirates’in uçuş ağındaki 126’dan fazla noktasından faydalanabiliyor. Son 12 ayda ortak uçuşlar üzerinden en çok rezervasyon yapılan uçuş noktaları arasında Zanzibar, Male ve Katmandu yer alıyor.

Tek yolcu sadakat programı, 27 milyon üye

Son dört yıl içinde Emirates ve flydubai ortaklığı sayesinde 8,4 milyondan fazla Emirates Skywards üyesi toplam 133 milyar Skywards Mili kazandı. Ödüllü sadakat programı, 27 milyon üyeye eşsiz ve rakipsiz ayrıcalıklarsunmak için büyümeye ve ortaklık portföyünü zenginleştirmeye devam ediyor.

Emirates Skywards, ortaklığın dördüncü yıldönümünü kutlamak için sunduğu özel Cash+Miles promosyonu kapsamında program üyeleri uçak biletleri için ödedikleri nakit miktarını anında azaltarak bilet maliyetlerinden tasarruf etme imkanına sahip oluyor. Üyeler, paraya çevirdikleri her 2.000 Skywards Mili için Ekonomi Sınıfı biletleri 20 ABD Doları, Business Sınıfı veya Birinci Sınıf biletleri ise 40 ABD Doları indirimle alabilirler. Bu kampanya , 31 Mart 2022 tarihine kadar olan seyahatler için 7 Kasım ve 21 Kasım tarihleri arasında satın alınan tüm Emirates ve Flydubai biletleri için geçerlidir. *

Emirates Skywards ayrıca üyelerine, 1 Ağustos 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında aldıkları tüm Emirates ve Flydubai biletleri için geçerli olmak üzere, Dubai’de  geçirdikleri her dakika için bir mil kazanma fırsatı sunuyor.

Dubai’ye ve Dubai üzerinden güvenle uçun

Her iki havayolunun da yolculuğunun her aşamasında aldığı bir dizi kapsamlı güvenlik tedbiri sayesinde Emirates ve flydubai yolcuları gönül rahatlığıyla Dubai’ye seyahat edebilir veya Dubai üzerinden seyahat edebilirler. Dubai, Temmuz 2020’de güvenli bir şekilde yeniden uluslararası turistlere açıldığı günden bu yana, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenler için dünyanın en çok tercih edilen noktalarından biri olmaya devam ediyor. Dubai, ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak amacıyla aldığı kapsamlı ve etkili tedbirleri onaylayan Dünya Seyahat ve Turizm Konseyinden (WTTC) Güvenli Seyahat onayı alan dünyanın ilk şehirlerinden biri olmuştur.

 Şehre gelen ziyaretçiler Expo 2020’de coşkulu eğlenceler, kültür festivalleri, farklı lezzet  ve ilham verici atölyeler gibi unutulmaz deneyimler yaşayabilirler. Uluslararası ziyaretçilerin Dubai’ye giriş koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret ediniz.

*Koşullara tabidir.

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu markalarından biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates’in sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ve ücretsiz olarak sunduğu ‘Çoklu Risk İçeren Seyahat Sigortası’ 1 Aralık 2021 tarihinden itibaren sadece ‘Ücretsiz Covid-19 Sağlık Sigortası’ kapsamında yolculara, dünyanın neresine olursa olsun gönül rahatlığı içinde seyahat etme imkanı sunuyor.  Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777- 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

flydubai

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu