Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HavacılıkFirma HaberleriTurizm

Emirates Havayolları, Yeni Denizcilik Kolunu Tanıttı: Emirates Sealine

60 / 100

Emirates Havayolları, Yeni Denizcilik Kolunu Tanıttı: Emirates Sealine

Emirates, hava ve karada sunduğu lüks hizmetleri ile milyonlarca insan tarafından sevilen ve havayolu sektörünün QE2’si olarak kabul edilen Emirates, yeni denizcilik kolu Emirates Sealine ile artık yedi denizin üzerinde yelken açıyor.

Emirates Sealine, son teknolojilerle donatılan ilk 10 gemisini satın alarak yolcularına hiç hayal edilmemiş seyahat deneyimleri sunmayı vaat ediyor.

Geleneksel sezonlara uymayan bir seyahat takvimi sunacak olan Emirates Sealine, itibarlı limanlarda demirleyecek ve Amerika’dan Yeni Zelanda’ya kadar uzanan bir güzergah izleyecek.

İlk sefer 1 Nisan 2024’te Dubai Limanı‘ndan başlayacak ve Karachi, ilk uğrak noktası olacak. Yolculuk planları ve rezervasyonları 31 Haziran’dan itibaren açık olacak.

Emirates Sealine, sürdürülebilir denizcilik yaklaşımıyla, sürdürülebilir denizcilik yakıtı (SMF), güneş panelleri, geri dönüşüm ve atık yönetimi gibi alanlarda iş birliği yapacak.

Emirates Havayolları, Yeni Denizcilik Kolunu Tanıttı: Emirates Sealine 4 Haziran 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu