Latest Posts

Emirates Dijital Yolcu Deneyiminde Mükemmellik Ödülüne Layık Görüldü

81 / 100

Emirates Dijital Yolcu Deneyiminde Mükemmellik Ödülüne Layık Görüldü

Emirates’in pazarlama ekibi dünyanın lider dijital deneyim platformlarından Sitecore® tarafından “Yolcu Verileri Platformunun En İyi Kullanımı (CDP)” alanında ödüllendirildi. Emirates, Boxever platformunu kullanarak dijital yolcu deneyimi sunumunda gösterdiği mükemmellik için kazandığı ödülü Dubai’nin teknoloji fuarı GITEX’in son etkinliğinde aldı.

 Emirates sınıfının en iyisi yolcu deneyimi ve dijital yetkinliklerine dayanarak 110 büyük hizmet organizasyonu arasından seçildi. Emirates, geçtiğimiz dört yıl boyunca Sitecore tarafından Mart 2021’de satın alınan Boxever gibi komplike ihtiyaçlara yanıt vermek için kendi tescilli pazarlama verileri platformuyla bağlantılı olarak kullandığı CDP çözümlerine yatırım yaptı. İki firmanın sunduğu kapasite, Grubun sürekli olarak artan  yolcu talepleri gündemine yanıt vermeye odaklanan şirket içi pazarlama ekibi ve Boxever arasındaki yakın iş birliğinin bir yansımasıdır.

emirates

 Sitecore Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı Mohammed AlKhotani yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sitecore Orta Doğu olarak Emirates’in yolcuların komplike ihtiyaçlarını karşılamak için Sitecore CDP çözümünü kullanarak dijital yolcu deneyimlerini destekleyen pazarlama ekibini takdir ediyoruz. Emirates Havayolu Orta Doğu’nun dijital yenilikçiliğe nasıl öncülük ettiğini ve web sitesi ziyaretlerinin yolcuların seyahatlerini daha kolay planlaması için nasıl yolcu etkileşimine dönüştürüldüğünü gösteriyor.”

 Emirates Grubu Pazarlama ve Marka Kurumsal İletişim Kıdemli Bölüm Başkan Yardımcısı Boutros Boutros ise şu açıklamalarda bulundu: “Emirates olarak dijital yolcu deneyimi alanında ödül almaktan onur duyuyoruz.” Hizmet pazarlama dünyası son birkaç yılda son sürat gelişirken seyahat sektöründe en iyi yolcu deneyimini sunmak Emirates ve diğer seyahat markalarımız için kesinlikle temel bir hedeftir. Dijital pazarlama profesyonellerinden oluşan büyük bir cemiyetin yanı sıra dijital pazarlama alanında olağanüstü bir mirasa sahip bir şirket olan Sitecore’un takdirini toplamaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. Yolcularımızın ihtiyaçlarını ve tercihlerini daha iyi karşılamak adına kapasitemizi artırmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”

 Bu ödül Emirates’in dijital yolcu yolculuğu boyunca faydalı ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için yaptığı sürekli yatırımları ve yenilikleri temsil ediyor. Sitecore tarafından verilen bu ödül aynı zamanda Emirates’in dijital olarak, yerde ve uçakta havayolu sektöründeki en iyi yolcu deneyimlerini sunmaya yönelik sürekli gayretinin de bir göstergesidir.

Sitecore Hakkında

Sitecore dünyanın en akıllı markalarının müşteriyle ömür boyu sürecek ilişkiler kurmasını destekleyen bir dijital deneyim platformudur. Sektör lideri olarak başarılarıyla adından bolca söz ettiren Sitecore, içerik, ticaret ve verileri her gün milyonlarca dijital deneyim sunan tek  bağlantılı platformda birleştiren tek şirkettir. American Express, ASOS, Kimberly-Clark, L’Oréal ve Volvo Cars gibi lider şirketler müşterileri için daha ilgi çekici ve kişiselleştirilmiş deneyimler sunmak için Sitecore ile çalışmaktadır. Daha fazla bilgi için Sitecore.com adresini ziyaret edin.

Sitecore, ABD ve diğer ülkelerde Sitecore Corporation A/S’nin tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu markalarından biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates’in sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ve ücretsiz olarak sunduğu ‘Çoklu Risk İçeren Seyahat Sigortası’ sayesinde yolcular, dünyanın neresinde olursa olsun ekstra güvenli bir seyahat deneyimi yaşıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777- 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

emirates

Latest Posts

POPULER