ABONE OLARAK GÜNCEL KALABILIRSINIZ

Latest Posts

Emirates, BAE Kariyer Fuarı 2022’ye yeni ve çeşitli fırsatlar getiriyor

84 / 100

Emirates, BAE Kariyer Fuarı 2022’ye yeni ve çeşitli fırsatlar getiriyor

Emirates, 20 Eylül – 22 Eylül tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen BAE Kariyer Fuarı’na, BAE vatandaşları için havacılık ve seyahat alanlarında geniş iş fırsatları sunan portföyüyle geri dönüyor.

“İşlerin Geleceği” teması altında, bu yılki BAE Kariyer Fuarı, sürekli değişen çalışma ortamı ve pandemi sonrası pazarın zorlukları hakkında üretken müzakerelere şahit olacak. Emirates, pandemi sonrası işleri güçlü ve sağlıklı bir şekilde iyileştirmek için çeşitli departmanlarda bir dizi pozisyonu doldurmak için aktif olarak Emirlik vatandaşlarını arıyor. Emirates Grubu şu anda BAE vatandaşları için giriş seviyesinden lisansüstü rollere kadar çeşitli pozisyonlarda 500 iş fırsatı sunuyor.

Emirati Lisesi Mezunları aşağıdaki programlara başvuru yapabilir:

  • Ulusal Askeri Pilot Programı
  • Uçak Bakım Mühendisi Lisans Programı
  • Ulusal Burs Programları
  • Ulusal Kabin Ekibi Programı
  • Müşteri Hizmetleri Uzmanları

Emirati Üniversitesi Mezunları aşağıdaki programlara başvuru yapabilir:

  • Ulusal Yüksek Lisans Programı
  • Teknoloji (BT) Yüksek Lisans Programı
  • Kıdemli Yazılım Mühendisi

Emirates Grubu ayrıca yeni mezunlara Emirates Grubu içerisindeki çeşitli departmanlarda doğrudan deneyim kazanma fırsatı veren bir staj programı da sunmaktadır.

Emirates Grubuna yeni katılanlar, yeni rollerine tam olarak entegre olmak için, organizasyona ve bir bütün olarak havacılık endüstrisine katkıda bulunmalarını sağlayacak, iş başında ve sınıflarda eğitim alma fırsatına sahip olacak. Yeni katılan Müşteri Hizmetleri Uzmanları hem pratik hem de teknik becerilerini geliştirmek için 12 aylık kapsamlı bir eğitimden geçecekler. Ulusal Kabin Ekibi Programı adayları, en büyük uluslararası havayolunda BAE ulusal işgücünü temsil eden Emirates kabin ekibi olarak nitelendirilmeden önce 7 haftalık bir Ab-initio eğitim kursundan geçeceklerdir.

Emirates Grubu, tercih edilen bir şirket olarak BAE vatandaşlarına rekabet fırsatları ve cazip avantajlar sunmaktadır. Grup, sürekli olarak istekli ve yetenekli Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşlarını araştırıyor. Emirates, bünyesinde yer alan çalışanlarına kariyerlerini, kişisel ve mesleki gelişim için birinci sınıf eğitim kursları ve programlarına erişim ile arttırmayı taahhüt ediyor.

Mevcut pozisyonlar hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için: https://www.emiratesgroupcareers.com/uae-nationals/

 

Emirates Hakkında: 

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com/tr

Emirates, Bae
Bae

Latest Posts

POPULER