Latest Posts

EASYAVIA BAYRAK TAŞIYICI FİRMA İLE ANLAŞTI

83 / 100

EASYAVIA BAYRAK TAŞIYICI FİRMA İLE ANLAŞTI

Easy Group şirketleri çatısı altında yakın zamanda hizmete başlayan Easyavia markası yakın tarihte Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nden Havalimanı Yer Hizmetleri C grubu temsil, gözetim ve yönetim ruhsatını alarak beş farklı meydanda faaliyetlerine hız vermiştir..

Hızla büyüyen ve genişleyen istasyonları ile Easyavia, Romanya milli havayolu TAROM’un 10.01.2022 tarihi itibari ile Türkiye Cumhuriyeti resmi temsilcisi olmuştur. Tarom Romanya Havayolları’nın Türkiye’de icra edeceği operasyonların temsil, gözetim ve yönetim faaliyetlerini üstlenmiştir. Easyavia markası pandemi döneminde pek çok havayolu ofis kapatma kararı almışken; havacılık faaliyetlerine hız kazandırmış ve Türkiye’deki pek çok istasyonda faaliyet alanını genişletmiştir.

1999 Yılından bu yana acente sektöründe görev alan Onur Gökhan Hakvar tarafından Hakvar Turizm LTD. ŞTİ. ticari adı ile ilk kez Şişli’de şehir ofisi olarak faaliyetlerine başlayan Easy Ticket and Travel markası, 2016 yılında ilk havalimanı ofisini ise Atatürk Havalimanında açarak turizm sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır. 2022 yılına girerken tam 17 ofise sahip olan firma; başarılı ekip ve büyüme stratejisi ile adından söz ettirmektedir. Istanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen, Ankara, İzmir, Bodrum ve son olarak Antalya ofisleri ile büyümeye devam etmektedir.

WhatsApp Image 2022 01 13 at 16.36.20

Latest Posts

POPULER