Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkManşet

Dubai’ye Emirates ile uçun ve dünyanın en büyük su parkı Aquaventure Waterpark’a tam gün giriş hakkı kazanın

85 / 100

Dubai’ye Emirates ile uçun ve dünyanın en büyük su parkı Aquaventure Waterpark’a tam gün giriş hakkı kazanın

Bu yaz Dubai’yi ziyaret etme fırsatını kaçırmayın ve ikonik Atlantis The Palm Resort otelinde dünyanın en büyük su parkı Aquaventure’a tam gün giriş hakkı kazanabileceğiniz muhteşem kampanyadan yararlanın.

Dubai’ye Emirates ile uçun ve dünyanın en büyük su parkı Aquaventure Waterpark’a tam gün giriş hakkı kazanın 4 Ekim 2023

Emirates’in, yaz tatili planları dâhilinde Türkiye’den seyahat edecek yolcular için heyecan verici haberleri var. Bugünden itibaren, 21 Ağustos’a kadar Dubai veya 15 saatten uzun Dubai aktarmalı uçuşlar için Emirates’ten satın alınacak tüm biletlere, dünyanın en büyük su parkı olan ve Dubai’nin en popüler turistik noktaları arasında yer alan Aquaventure Waterpark’a tam gün giriş hakkı dâhil olacak.*

Aquaventure Waterpark, bir kilometreyi aşan genişletilmiş özel sahil şeridi, harika su kaydırakları ve oyun alanları ile ünlü ve rekorları alt üst eden ride’lara ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Aralarında Leap of Faith, Aquaconda ve ailelerin gözdesi Surf’s Up dalga oyununun da yer aldığı 105 su kaydırağının keyfini çıkarın. Macera severler, etraflarını sayısız köpekbalığının saracağı bir Köpekbalığı Safarisi’ne çıkabilir veya YENİ Mini Deniz Biyoloğu Programı ile eğlence dolu bir maceraya çıkarak deniz yaşamı hakkındaki her şeyi öğrenebilirler. Küçük çocuklara ve gençlere özel maceralarla tüm aile bireyleri eğlenebilir, çocuklar dünyanın ilk çocuk rallisi ve kasırga kaydırakları dâhil 16 etkinlikle dünyanın en büyük çocuk bölümünü keşfedebilirler.

Dubai’ye Emirates ile uçun ve dünyanın en büyük su parkı Aquaventure Waterpark’a tam gün giriş hakkı kazanın 4 Ekim 2023

Türkiye’den seyahat eden Emirates yolcuları, Dubai’ye veya Dubai aktarmalı başka bir uçuş noktasına 5 Ağustos 2022 – 15 Ekim 2022 tarihlerin arasında yapacakları seyahatler için uçuş rezervasyonlarını diledikleri kabin sınıfında, bugünden itibaren 21 Ağustos 2022’ye kadar tamamlayarak kampanyadan faydalanabilirler. Yolcular, ücretsiz Aquaventure Waterpark biletiyle tesislerin çalışma saatleri içerisinde bir günlük giriş hakkı kazanırlar. **

Emirates ile daha fazla avantajı keşfedin 

Bu yeni özel teklife ek olarak, Emirates ile yapacağınız Dubai seyahatinizi başka seçeneklerle de daha hesaplı hale getirebilir ve şehrin olağanüstü plajlarından, restoranlarından ve etkinliklerinden faydalanabilirsiniz:

 

  • My Emirates Pass: 30 Eylül 2022 tarihine kadar Dubai’ye veya Dubai aktarmalı seyahat eden yolcular, My Emirates Pass ile şehri daha uygun fiyatlarla keşfedebilirler. Yalnızca Emirates biniş kartlarını göstererek yüzlerce mağaza, restoran ve eğlence merkezinde özel indirimlerden ve avantajlardan faydalanabilirler.
  • Dubai Mall’dan yapacağınız alışverişlerde Skywards Mili kazanın Havayolunun ödüllü sadakat programı olan Emirates Skywards‘ın üyeleri, dünyanın en büyük alışveriş, eğlence ve dinlenme merkezi olan Dubai Mall’daki mağaza ve restoranlarda yapacakları harcamalarda Skywards Milleri kazanabilirler.

Birinci önceliği güvenli seyahat olan Emirates, yerde ve uçak içinde tüm temas noktalarında, seyahatin her adımında yolcularına en yüksek güvenlik ve hijyen standartlarını sunmaya yönelik kapsamlı tedbirleri uygulamaya koyuyor. Dubai’den seyahat eden yolcular, seyahatlerini kolaylaştırmak için havalimanındaki en gelişmiş temassız teknolojiden de faydalanabiliyorlar.

dubai

Şartlar ve koşullar geçerlidir.  Şartların tam listesi için www.emirates.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz

** Aquaventure Waterpark gün batımında kapanır.

 

Emirates Hakkında: 

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu