Latest Posts

Dijital hava kargo platformları

82 / 100

Dijital hava kargo platformları

International Airlines Group’un (IAG) kargo bölümü olan IAG Cargo ve kargo.one , taşıyıcının kapsamlı kargo hizmetlerini gerçek zamanlı dijital rezervasyon platformundan gerçekleştirmek için küresel bir ortaklık duyurdu.

Cargo.one’un bugüne kadarki en büyük ortaklıklarından biri olan IAG Cargo, dijital hava kargo rezervasyonları için önde gelen bir pazaryerine katılıyor ve binlerce küçük ve orta ölçekli işletmeyi içeren önemli bir kargo firmasını kullanıcı tabanına erişim kazanıyor.

Ulusal taşıyıcılar British Airways, Iberia ve Aer Lingus dahil olmak üzere beş kardeş havayolu şirketi aracılığıyla IAG Cargo, geniş bir ağ, filo ve birinci sınıf kargo merkezlerinden yararlanıyor. IAG Cargo, müşterilere gerçekten küresel bir erişim ve paha biçilmez bir esneklik sunacak. Platformun kapsama alanı, özellikle transatlantik ve Latin Amerika kapasiteleri için haftada binlerce uçuş yapan 500’den fazla uçakla 60’tan fazla ülkeye yayılmış durumda.

Cargo.one kullanan nakliye şirketleri çok yakında IAG Kargo rezervasyonlarını saniyeler içinde alabilecek, rezerve edebilecek, değiştirebilecek ve takip edebilecek.

IAG Cargo, iş modelinde etkin dijitalleşme uygulayarak pazarın önünde olmaya devam ediyor. Taşıyıcı, çok kanallı dağıtımdaki bir sonraki adım olarak, sektördeki önemine ve kusursuz dijital rezervasyon deneyimleri sağlama konusundaki göze çarpan yeteneğine dayanarak cargo.one’u seçti. Nakliyeciler tarafından sevilen cargo.one’un teknolojisi, taşıyıcının kendi yüksek dijital standartlarıyla eşittir.

Dijital hava kargo platformları, dinamik bir tedarik ortamında, görünürlüğü artırmak ve pazara en uygun şekilde rezervasyon teklif kalitesini sürekli olarak optimize etmek için rakipsiz bir yetenek sunuyor.

Ortaklık, pazar yeri kullanıcılarına Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, LATAM, Orta Doğu ve Afrika’daki önemli noktalara ek erişim sağlıyor. Ortaklık, kargo.one’un son aylarda Asya’daki kapasitelerini büyük ölçüde genişletmesinin ardından geldi.

hava kargo platformları
hava kargo platformları

Latest Posts

POPULER