Latest Posts

DHL Express Türkiye’den hızına hız katan kurye hizmeti

83 / 100

DHL Express Türkiye’den hızına hız katan kurye hizmeti

DHL Express Türkiye, çok acil gönderiler için Özel Ekspres Kurye Hizmeti (On Board Courier) ile  en özel ve en hızlı kurye hizmetini başlatıyor. Bu premium servisle; müşteri talepleri 30 dakika içinde yanıtlanıyor ve özel bir kurye, gönderiyi istenilen ülkedeki noktaya bizzat ulaştırıyor. 

Türkiye’de hızlı hava taşımacılığının kurucusu DHL Express Türkiye, müşterilerinin çok acil uluslararası gönderi taleplerine yönelik Özel Ekspres Kurye hizmetini sunuyor. Dünyanın dört bir yanındaki destinasyonlarda sağlanabilen bu hizmetle, acil ve önemli gönderiler en hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırılıyor. DHL Express Türkiye’nin sunduğu bu premium hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerin gönderilerine özel bir kurye atanıyor. Kurye, gönderiyle birlikte talep edilen ülkeye giriş yapıyor ve gönderiyi adrese elden teslim ediyor. 

Hafta sonu ve tatil günlerinde de hız kesmek yok

Gönderi takibi DHL Express Türkiye Özel Hizmetler departmanı tarafından yürütülüyor ve teslimat sürecinin her safhasıyla ilgili bire bir bilgi alınabiliyor. Bu hizmette adresten havalimanına, adresten adrese, havalimanından havalimanına gibi farklı seçenekler sunuluyor. 

Acil bir çözüm arayanların yararlanabileceği bu serviste, gelen talepler 30 dakika içinde yanıtlanıyor. Hafta sonu ve tatil günlerinde de hizmet alınabiliyor. İçeriğin uçuşlara, işleyişe ve teslimat yapılacak ülkenin ithalat kurallarına uygunluğuna göre, dünyanın tüm ülkelerine gönderi yapılabiliyor. 

DHL Express

DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Efe Başaran, Özel Ekspres Kurye hizmetiyle ilgili şunları söyledi: “Acil ve hassas gönderilerin deneyimli bir kurye tarafından dünyanın her yerine elden teslimatını sağlayan bu hizmetimizle, her dakikanın önemli olduğu kritik durumlarla karşı karşıya kalan veya değerli gönderilerinin teslimatını en hızlı ve güvenilir şekilde yapılmasını isteyen müşterilerimiz için bir alternatif daha sunuyoruz.”

Uluslararası hızlı hava taşımacılığı sektöründe ülkemizdeki 40’ıncı yılını geride bırakan DHL Express Türkiye, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmeye devam ediyor. 

DHL – Dünyanın lojistik şirketi 

DHL, lojistik sektörünün lider global markasıdır. DHL bünyesinde yer alan birimlerimiz, ulusal ve uluslararası koli teslimatından e-ticaret gönderi ve taşımacılık çözümlerine, uluslararası ekspres kara, hava ve deniz yolu taşımacılığından endüstriyel tedarik zinciri yönetimine uzanan benzersiz bir lojistik hizmetler portföyü sunar. Dünya çapında 220’yi aşkın ülke ve bölgede yaklaşık 570 bin çalışanıyla DHL, insanları ve firmaları emniyetli ve güvenilir biçimde birbirleriyle bağlantılandırarak global ticaret akışlarının sürdürülebilir olmasını sağlar. Teknoloji, yaşam bilimleri, sağlık, mühendislik, üretim & enerji, perakende ve otomotivin de aralarında bulunduğu pek çok büyümekte olan pazar ve sektöre özel çözümleriyle DHL, büyük bir kararlılıkla “Dünyanın lojistik şirketi” olarak konumlanmıştır. 

DHL, Deutsche Post DHL Group’un bir parçasıdır. Grup, 2020 yılında 66 milyar euro gelir elde etmiştir. Gerek sürdürülebilir ticaret uygulamaları gerekse topluma ve çevreye karşı duyduğu sorumlulukla Grup, dünyaya pozitif katkı sağlar. Deutsche Post DHL Group, 2050 itibarıyla sıfır emisyon hedefine ulaşmayı amaçlamaktadır. 

DHL Express

Latest Posts

POPULER