Hava Kargo Hakkında Herşey
Corendon Airlines HaberleriHavacılıkHavayolu

Corendon Airlines’tan Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne Özel Kampanya

83 / 100

Corendon Airlines’tan Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne Özel Kampanya

 

Havacılık sektöründe birçok örnek uygulamaya ve yeniliğe imza atan Corendon Airlines, patili dostlarımıza yönelik hazırladığı kampanya ile 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne dikkat çekiyor.

Dünyanın 65 ülkesine ve 165 havalimanına uçarak milyonlarca yolcuyu en popüler tatil destinasyonlarına taşıyan Corendon Airlines, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel bir kampanya başlattı.

Corendon Airline, kampanya kapsamında 4 – 5 Ekim 2023 tarihlerinde yapılacak uçuş rezervasyonlarında, evcil hayvan taşıma hizmetini (kabinde & kargoda) ücretsiz olarak sunuyor. Havayolu şirketinin sevimli dostlarımıza yönelik kampanyası, iki gün boyunca, mevcut uçuşların tümünde yapılacak biletlemelerde uygulanacak.

Can yoldaşlarımızın haklarını, güvenli ve konforlu seyahatini önemseyen Corendon , yaptığı kampanya ile Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne ilişkin bir farkındalık yaratmayı hedefliyor.

Kampanya ile ilgili detayları ve Corendon’ un evcil hayvanları taşıma kurallarını bu sayfayı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz:

https://www.corendonairlines.com/tr/kesfet/kampanyalar/dunya-hayvanlari-koruma-gunu-kutlu-olsun

Daha fazla bilgi için: www.corendonairlines.com

 

corendon airlines

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu