ABONE OLARAK GÜNCEL KALABILIRSINIZ

Latest Posts

CMA CGM Hava Kargo’nun Yeni Uçuş Hatları

Konteyner hattı CMA CGM’nin yeni kargo havayolu şirketi, 28 Mart pazar günü Belçika’daki ana üssünden Liege’den, New York ve Atlanta’ya iki hat açıyor.

Havayolu apasitesini iki katına çıkaracak.

İlk uçuşunu 3 hafta önce gerçekleştiren havayolu geçen hafta ikinci kargo uçağına kavuştu. Filo 4 adet Airbus A330-200F kargo uçağından oluşacak.

New York (JFK) ve Atlanta ile CMA CGM artık ABD’de iki küresel havalimanına hizmet verecek. Bu havaalanları, ülkenin Güney-Doğusu dahil olmak üzere bölgede intermodal bağlantılar önermek için birinci sınıf altyapı sunmaktadır.

CMA CGM’nin hava kargo bölümü, programına göre Liege ile Chicago O’Hare Havaalanı arasında haftada beş sefer, haftada bir Liege-JFK ve haftada dört kez Liege’den Atlanta’ya uçacak.

Fransız konteyner hattının devasa lojistik kolu CEVA Logistics, hizmetin birincil müşterisi konumunda ve uçuşlara öncelikli erişime sahip.

CMA CGM, CEVA dışındaki müşteriler için kapasitesini pazarlamak, rezervasyonları yönetmek ve gönderi işlemlerini yönetmek için genel satış temsilcisi olarak Groupe ECS’yi kullanıyor.

Hava kargo bölümü, şirketin navlun tekliflerini ve müşterilere çok modlu çözümler sunma kabiliyetini çeşitlendiriyor.

Cma Cgm Air Cargo Network
CMA CGM AIR CARGO Map_English_NEW 26 march

Latest Posts

POPULER