Latest Posts

CMA CGM AIR CARGO İSTANBUL UÇUŞLARINA BAŞLIYOR

CMA CGM AIR CARGO önümüzdeki birkaç hafta içinde İstanbul’dan (IST) Liège’ye (LGG) düzenli seferler başlatmayı planlıyor. CMA CGM AIR CARGO, İstanbul’dan Liège aktarmalı Amerika Birleşik Devletleri’ne etkin bağlantı verecek.

  • Yeni destinasyon sayısı üç : Dubai, Beyrut, İstanbul.
  • Hizmet verilen destinasyon sayısı yedi : Chicago, Atlanta, New York, Liège, Dubai, Beyrut ve İstanbul.

Deniz taşımacılığı ve lojistikte dünya lideri olan CMA CGM Group, Dubai, Beyrut ve İstanbul olmak üzere üç yeni destinasyonu uçuş ağına ekleyerek hava kargo bölümü olan CMA CGM AIR CARGO’nun gelişimini hızlandırıyor. Liège, Chicago, New York ve Atlanta ile mevcut Airbus A330-200F kargo uçağı ile işletilen hizmet ağını genişletiyor.

CMA CGM AIR CARGO’nun üç yeni uçuş noktası

Hava taşımacılığı hizmetlerinin başlamasından iki ay sonra, CMA CGM AIR CARGO şimdi 19 Mayıs’tan itibaren Liège (LGG) ve Dubai (DWC) arasında düzenli bağlantılar başlatıyor. Avrupa, Asya ve Afrika arasındaki kavşak noktasında ideal bir konumda bulunan Dubai, kısa nakliye süreleri gerektiren malların hızlı ve güvenilir bir şekilde elleçlenmesi için en son altyapıya sahiptir.

CMA CGM Group, Dubai servis noktası ile müşterilerine nakliye, lojistik ve hava taşımacılığından oluşan birleşik bir Deniz-Hava teklifi sunabilecek. Bu sayede CMA CGM , müşteriler uçtan uca, hızlı ve eksiksiz bir hizmet sunmanın avantajını yaşayacak.

CMA CGM AIR CARGO ayrıca önümüzdeki birkaç hafta içinde Liège’den Beyrut’a (BEY) ve İstanbul’a (IST) düzenli seferler başlatmayı planlıyor. CMA CGM AIR CARGO bu yeni varış noktaları ile Amerika Birleşik Devletleri arasında hızlı bağlantı süreleri sunacak.

Ticari hava taşımacılığı hizmetlerinde dünya lideri olan ECS Group, CMA CGM AIR CARGO’nun tüm destinasyonlara hizmetlerinde kapasite satışından sorumlu olacak.

CMA CGM, lojistikte stratejik gelişimiyle ilerlemeye devam ediyor

CMA CGM AIR CARGO, hem operasyonel hem de ticari açıdan CMA CGM Grubunun önemli bir yeni bileşenini temsil etmektedir. Aynı zamanda, Grup müşterilerine hem nakliye hem de lojistiği kapsayan tamamlayıcı bir hizmet yelpazesi sunmak amacıyla Grubun stratejik gelişiminde yeni bir kilometre taşıdır.

CMA CGM AIR CARGO Genel Müdür Yardımcısı Xavier Eiglier şunları söyledi: “ Bu üç yeni varış noktasının tanıtılmasıyla, CMA CGM AIR CARGO, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için daha geniş bir hizmet yelpazesi sunabilecektir. Birkaç kıta arasındaki kavşak noktasında stratejik olarak konumlandırılan bu yeni varış noktaları, CMA CGM AIR CARGO’nun gelişimini hızlandırmaya yardımcı olacaktır. Kısa süre önce Fransa’dan Hindistan’a insani yardım göndererek gösterdiğimiz gibi, CMA CGM AIR CARGO, Grubun en acil ihtiyaçları karşılamak için daha hızlı, tam hizmet çözümleri sunmasını sağlıyor. 

cma air cargo

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.