Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

Çelebi Havacılık Endonezya’ya Girişini Duyurdu

71 / 100

Çelebi Havacılık Endonezya’ya Girişini Duyurdu

Çelebi Havacılık, Jakarta’da düzenlenen prestijli bir basın toplantısıyla Endonezya pazarına girişini duyurdu.

Prathita Titiannusantara (PTN) şirketinin satın alınmasıyla birlikte, Çelebi Havacılık artık Endonezya’da 26 istasyonda faaliyet gösterecek ve bu dinamik pazara mükemmellik ve yenilik mirasını getirecek. Bu stratejik hamle, Çelebi Havacılık’ın Endonezya havacılık sektörünü geliştirme konusundaki kararlılığını vurguluyor.

Basın toplantısına Çelebi Havacılık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu; Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Canan Çelebioğlu; Çelebi Havacılık Grup CEO’su Dave Dorner; Çelebi Havacılık Hindistan ve Güneydoğu Asya Başkanı Murali Ramachandran; Türkiye’nin Endonezya Büyükelçisi Profesör Talip Küçükcan ve Endonezya Bakanlıklarından seçkin temsilciler katıldı.

Basın toplantısında ,

“Çelebi Havacılık’ın güçlü hükümetler arası ilişkiler kurma konusundaki taahhüdü, ekonomik büyüme ve kalkınma hedeflerini desteklemesi ve Endonezya’nın havacılık sektörüne önemli katkılar sağlaması yer aldı. Bu heyecan verici yolculuğa başlarken, Çelebi Havacılık olarak Endonezya’nın havacılık sahnesinde önemli bir rol oynamaktan ve yerel istihdam ve sektör gelişimi için birçok fırsat yaratmaktan heyecan duyuyoruz”

“Endonezya’ya genişlememiz sadece bir iş hamlesi değil; aynı zamanda küresel vizyonumuzun ve sürdürülebilirlik, yenilik ve kaliteli hizmet konusundaki taahhüdümüzün bir göstergesidir. Tüm operasyonlarımızda en yüksek güvenlik ve kalite standartlarını ön planda tutuyor, hizmetlerimizin düzenleyici gereksinimleri karşılamakla kalmayıp, bunları aşmasını sağlıyoruz ve böylece mükemmellik ve güven kültürünü teşvik ediyoruz.”

Çelebi Havacılık Endonezya'ya Girişini Duyurdu 21 Temmuz 2024No alternative text description for this imageNo alternative text description for this imageNo alternative text description for this imageNo alternative text description for this imageNo alternative text description for this imageNo alternative text description for this image

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu