Latest Posts

Bir Sonraki Emirates Skywards Milyoneri Kim Olacak?

83 / 100

Bir Sonraki Emirates Skywards Milyoneri Kim Olacak? 

Bir Sonraki Emirates Skywards Milyoneri Kim Olacak? Bu Yılki Dubai Alışveriş Festivali’nde Beş Şanslı Kazanandan Biri Olun!

  • Emirates Skywards, beş şanslı üyesine bu yılki Dubai Alışveriş Festivali’nde Skywards milyoneri olma şansı sunuyor.
  • Bir milyon Mil kazanma şansı için Dubai Mall’da alışveriş yapabilir, yemek yiyebilir, eğlenebilir ya da Skywards Everyday iş ortaklarından alışveriş yapabilirsiniz.

Emirates ve flydubai’nin ödüllü yolcu sadakat programı Emirates Skywards, beş şanslı üyesine bu yılki Dubai Alışveriş Festivali’nde Skywards milyoneri olma şansı sunuyor. Her hafta  bir milyon Skywards Mili  kazanma şansı yakalamak için, Dubai Mall‘da 1300’den fazla  mağazadan alışveriş yapabilir, 200’ü aşkın restoranda yemek yiyebilir, benzersiz etkinliklerin keyfini çıkarabilirsiniz veya üyelerinin günlük harcamalarından Mil kazanmasını sağlayan Skywards Everyday uygulamasının 1300’ü aşkın iş ortağından alışveriş yapabilirsiniz.

Bu Yılki Dubai Alışveriş Festivali’nde Skywards Milyoneri Olun

Haftalık çekilişe katılmak için, katılımcıların Dubai Mall veya Skywards Everyday iş ortaklarından 100 AED ve üzerinde harcama yapması gerekiyor. * Üyeler ayrıca Dubai Mall’daki Skywards Everyday iş ortaklarından alışveriş yaparak kazanma şanslarını ikiye katlayabilirler.

15 Aralık 2021- 30 Ocak 2022 tarihleri arasından yapılan tüm harcamalarda geçerli olan kampanyada, harcanan her 100 AED başına bir çekiliş hakkı kazanılacaktır 3 Ocak 2022’den itibaren her hafta kazanan şanslılardan  biri açıklanacaktır. 

emirates, skywards

Emirates Skywards Kredi Kartı kullanıcıları yaptıkları her harcamada ilave Skywards Milleri ve kazanılan her 4 Skywards Mili için 1 Statü Mili kazanacaklardır. Kampanya BAE, Kuveyt, Suudi Arabistan Krallığı ve ABD’de kampanyaya katılan tüm iş ortağı bankalarda geçerlidir. * Üyeler utu Tax Free uygulaması üzerinden yaptıkları vergi iadelerinden daha  fazla ekstra Skywards Mili kazanabilirler. *

Dubai’yi Ziyaret Edin

En popüler tatil noktalarından biri olmayı sürdüren Dubai, rüya gibi bir alışveriş noktası olarak da öne çıkıyor. Birinci sınıf alışveriş merkezlerinden,  leziz damak tatlarına  ve eklektik  mekanlarına kadar, şehir herkese hitap ediyor. Bu yıl Mart 2022’ye kadar devam edecek mega Expo 2020 Dubai etkinliği yolculara bu canlı şehre seyahat etmek için daha da fazla sebep sunuyor.

15 Aralık 2021- 30 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek Dubai Alışveriş Festivali (DSF) boyunca olağanüstü kampanyalar, yaratıcı etkinlikler, birinci sınıf eğlence ve yaşam değiştiren ödüllerin keyfini çıkarabilirsiniz., . Kendi türündeki en uzun süren etkinlik olan DSF, son 27 yılda BAE vatandaşları, şehir sakinleri ve ziyaretçiler için eşsiz bir kutlamaya dönüştü. Yerli ve uluslararası markalardan oluşan geniş bir seçkinin yanı sıra canlı konserler, gece gösterileri, açık hava pazarları, pop-up yemek mekanları ve daha fazlasıyla muhteşem bir alışveriş terapisi sunan DSF’yi bu yıl mutlaka deneyimlemelisiniz. 

emirates, skywards

28 Milyondan Fazla Üyesine Özel Ödüller Sunuyor

Emirates Skywards, dünya çapında 28 milyondan fazla üyesine benzersiz ödüller ve ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Üyeler iş ortağı havayolundan uçak biletleri, kabin sınıfı yükseltme, sportif ve kültürel etkinliklerde ağırlama ve benzersiz deneyimler dahil kapsamlı bir dizi ödül için Mil kazanıp harcayabilirler.

Yolcu sadakat programı kısa bir süre önce üyelerin kişiselleştirilmiş ödüllere kolayca erişmesini sağlamak için “Skywards+” isimli çevrimiçi bir abonelik platformunu kullanıma sundu. Kayıtlı program üyelerine, 1 Ağustos 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında aldıkları tüm Emirates ve flydubai biletleri için geçerli olmak üzere, Dubai aktarmaları veya tatilleri boyunca şehirde geçirdikleri her dakika için bir mil (5000 Mile kadar) kazanma fırsatı sunuyor. *

Daha fazla bilgi için emirates.com/skywards adresini ziyaret edin.

*Koşullara tabidir.

* Geçerli olan kredi kartları : ADIB Emirates Skywards Kartları, Emirates – Citibank Kredi Kartları, Emirates İslami Skywards Kredi Kartları, Emirates NBD Skywards Kredi Kartları, Emirates Skywards DIB Kredi Kartları ve RAKBANK Emirates Skywards World Elite Mastercard, ABK Emirates Visa Kartları ve Emirates Skywards MasterCard®.

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ‘Ücretsiz Covid-19 Tıbbi Seyahat Sigortası’ kapsamında yolculara, dünyanın neresine olursa olsun gönül rahatlığı içinde seyahat etme imkânı sunuyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777- 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr,

Latest Posts

POPULER