Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

BE AERO Operasyon Müdürlüğüne Haldun Şehit Getirildi

74 / 100

BE AERO Operasyon Müdürlüğüne Haldun Şehit Getirildi

Haldun Şehit, BE AERO’da Operasyon Müdürü olarak yeni bir kariyer yolculuğuna başladığını duyurdu.

Biz de kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Haldun Şehit Kimdir

Haldun Şehit, 24 yıllık bir deneyime sahip olan ve Türk DGCA Uçuş Planlama lisansına sahip bir havacılık profesyonelidir. Uçuş Harekat Uzmanı (Dispatch) ve Operasyon Kontrolü alanlarında uzmanlaşmış olan Şehit, havacılık sektöründe geniş bir bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Kariyerine uçuş harekat uzmanı olarak başlamış ve zamanla birçok havacılık şirketinde Operasyon Müdürü ve Ticaret Başkanı olarak görev almıştır. Bu süreçte, sektördeki değişen dinamiklere uyum sağlayarak başarılı bir kariyer inşa etmiştir.

BE AERO Hakkında

Be AERO Aerospace Inc., bölgesinde lider iş jeti işletmecisi ve bakım organizasyonudur. EASA dahil olmak üzere 9 farklı Part 145 Onayı’na sahiptir. Aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır:

 • Uçak Yönetimi ve CAMO Hizmetleri
 • Uçak Hattı/Tesis Bakımı ve Modifikasyon Hizmetleri
 • Acil Durum Hizmeti (haftanın 7 günü ve 24 saat erişilebilir canlı acil durum hattı)
 • Bombardier, GE, Honeywell ve Rockwell Collins için onaylı istasyon
 • Kendi bünyesinde tekerlek, pil ve NDT dükkanı yeteneği
 • Garanti Yönetimi
 • Tam Uçak Boyama
 • Tam İç Döşeme ve Kabin Tamamlama
 • Uçak Satışı
 • Yedek Parça Satışı
 • Bakım Eğitim Hizmetleri
 • Uçak Değerleme, Değerleme, Ön-Alım İncelemeleri, Teslimat Yardımı

Be AERO, Türkiye’deki İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki yeni hangarında Challenger CL601/604/605, Bombardier CL300, CL850, CRJ200, Global 5000/Express, Hawker 700/750/800/800XP/850XP/900XP ve Boeing BBJ uçakları için teknik hizmetler sunmaktadır.

BE AERO Operasyon Müdürlüğüne Haldun Şehit Getirildi 3 Mart 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu