Latest Posts

BAHAR TOKSOY GUIDETTI İLE YOLA DEVAM

82 / 100

BAHAR TOKSOY GUIDETTI İLE YOLA DEVAM

 Türk Hava Yolları Spor Kulübü, 34 yaşındaki milli voleybolcu Bahar Toksoy Guidetti ile sözleşme yeniledi.  

 İmza töreninin ardından açıklamalarda bulunan Bahar Toksoy Guidetti, ‘’Kariyerimin 19. sezonunda, hedefini her daim en yukarıya koyma cesareti gösteren, bu ülkenin gençlerine güvenen ve kız çocuklarına voleybolu sevdirmek için çaba gösteren bir kulübün formasını giyecek olmaktan mutluluk duyuyorum. Yeni sezonda, tarihe geçecek ilkleri yaşama hayalimiz beni çok heyecanlandırıyor. ‘’ifadelerini kullandı.

bahar toksoy

 Bahar Toksoy Guidetti’nin kariyerinde Challenge Cup Şampiyonluğu, Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası ikinciliği, Türkiye Kupası, Türkiye ligi ve Süper kupa Şampiyonluğu gibi çok sayıda başarıları bulunuyor.  

Kazandığı Gümüş, altın ve Bronz madalyaların yanı sıra, 2010-2011 Grand Prix Avrupa Şampiyonası elemelerinde en iyi blok oyuncusu, 2011 Avrupa Şampiyonası’nda en iyi servis atan oyuncu ödülü, 2011 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda en iyi servis atan oyuncu, 2012-13 Türkiye final serisinde en iyi blok oyuncusu ödüllerine layık görüldü. Tecrübeli milli voleybolcu, son olarak Fenerbahçe Opet forması giymişti.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat’ın makamında kulüp yönetim kurulunun da katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Genel Sekreter Abdullah Kelkitli ise “Bu sezon başında takımımıza katılan tecrübeli oyuncumuz Bahar’ın genç oyuncularla uyumundan ve takımımıza verdiği katkılardan dolayı çok mutluyuz. Önümüzdeki sezon da hedeflerimize ulaşmamızda maksimum fayda sağlayacağına inanıyorum. Kendisine ve takımımıza başarılar diliyorum.’’ dedi.

bahar toksoy

Latest Posts

POPULER