Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HavacılıkEtkinlikFuar ve organizasyonManşet

Asia Connect: MRO Başladı

86 / 100

Asia Connect: MRO Başladı

Bugün, türünün ilk örneği olan konferans ve sergi Asia Connect: MRO İstanbul’da başladı.
Yeni gerçekliğin zorluklarına yanıt veren etkinlik, hem geleneksel MRO konularını hem de yeni iş trendleri ve dijital dönüşüm tartışmasını bir araya getiriyor.
Sergi ve konferansın delegeleri arasında Orta ve Batı Asya, Orta Doğu ve Güney Avrupa’dan 47 havayolu, MRO sağlayıcıları ve teknoloji ortaklarının temsilcileri ile uçuşa elverişlilik endüstrisindeki değer zincirinden farklı şirketler yer alıyor.

Asia Connec: MRO sergi ve konferansına bu kadar yüksek ilgi, hem etkinliğin konuları hem de tüm endüstrinin karşı karşıya olduğu zorlukların uygunluğundan kaynaklanmaktadır.

asia connect
asia connect
asia connect
asia connect
asia connect

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu