ABONE OLARAK GÜNCEL KALABILIRSINIZ

Latest Posts

AnadoluJet’ten yurt içi uçuşlarda erken rezervasyon kampanyası!

83 / 100

AnadoluJet’ten yurt içi uçuşlarda erken rezervasyon kampanyası!

 

Türk Hava Yolları’nın prestijli markası AnadoluJet, misafirlerine yurt içindeki seyahatlerinde, vergiler dahil 299 TL’den başlayan fiyatlarla uçma imkânı sunuyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyen yolcularımız, 9 – 10 Ağustos 2022 tarihleri arasında satın alacakları biletler ile 1 Aralık 2022 – 15 Ocak 2023 tarihleri arasında yurt içinde, tüm vergiler dahil tek yön 299 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalayacak.

 

Kampanya, Kuzey Kıbrıs hariç tüm yurt içi uçuşları kapsamaktadır. Kampanya indirimi diğer indirimlerle birleştirilemez. “Ekstra Koltuk” hizmetine ait seçimler kampanya kapsamı dışındadır. AnadoluJet, kampanya ile ilgili kural ve koşulları, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve herhangi bir zamanda teklifi iptal etme hakkını saklı tutar.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 0 850 333 2 538 numaralı çağrı merkezinden ya da anadolujet.com adresinden ulaşabilirsiniz. Satış ofisleri ve seyahat acenteleri aracılığı ile alınan biletlerde fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Anadolujet

AnadoluJet Hakkında:

 

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını çok daha avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, şu anda filosunda bulunan 60 uçak ile iç hatlarda 40 nokta 68 hat, dış hatlarda 41 nokta 77 hat olmak üzere toplamda 81 nokta ve 145hatta uçuşlar icra etmektedir.

11 Haziran 2020 itibarıyla uluslararası uçuşlara başlayan AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanı ile birlikte Antalya, Bodrum ve Dalaman noktalarından da yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenliyor. Uçuşlarını, Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile gerçekleştiren bayrak taşıyıcı havayolunun başarılı markası AnadoluJet, bu yeni planlama ile birçok ülkede geniş bir uçuş ağında hizmet verecek.

Anadolujet

Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımıyla değer katan AnadoluJet, Anadolu merkezli yolculuğunda uçuş ağını genişletmeyi sürdürecek. Ücretsiz ikram, bagaj hizmetleri ve araç kiralama olanaklarıyla konforlu ve uygun fiyatlı seyahat deneyimi sunan AnadoluJet, değerli misafirlerine yüksek kalitede hizmet vermeye devam edecek. AnadoluJet’le ilgili daha fazla bilgi için; https://www.anadolujet.com/tr ziyaret edilebilir.

 

Latest Posts

POPULER