Latest Posts

AnadoluJet, Yurtdışındaki 7 Noktayı Daha Türkiye’nin Turizm Merkezlerine Bağlıyor

84 / 100

AnadoluJet, Yurtdışındaki 7 Noktayı Daha Türkiye’nin Turizm Merkezlerine Bağlıyor

Türk Hava Yolları’nın prestijli markası AnadoluJet, bu yaz sezonunda düzenleyeceği operasyonlar kapsamında yedi yeni noktaya daha uçuş başlatıyor. Bayrak taşıyıcı, Nisan ayı itibarıyla Türkiye’nin gözde şehirleri İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Bodrum’dan yurtdışında yedi noktaya daha uçmaya başlayacak ve bu noktalara toplam 31 frekans haftalık sefer düzenleyecek.

Başarılı markanın uçuş ağına yeni katılan noktalar ile Antalya’dan Birmingham’a 4,  Frankfurt’a 7, İstanbul’dan (SAW) Bergamo’ya 7, Budapeşte’ye 3, Bodrum’dan Stockholm’e 1, Ankara’dan Brüksel’e 3 ve İzmir’den Beyrut’a 3 frekans haftalık uçuş gerçekleştirilecek. Yurtdışı uçuşlarına 2020 yılı itibarıyla başlayan havayolu, bu yaz gerçekleştireceği tüm turizm odaklı uçuşlarda ise 39 noktadan Akdeniz ve Ege’deki tatil noktalarına haftalık 248 frekans uçuşla turist taşıyacak.

Avrupa ve Asya’nın buluşma noktasında eşsiz güzellikleriyle unutulmaz anılar vadeden Türkiye,  sahip olduğu coğrafi konum,  kültürel birikim ve kozmopolitliğiyle tarih boyunca yerli ve yabancı turistin ilgi odağı olmuştur. Başlattığı turizm hamlesiyle bu ilgiyi ülke turizmine kazandırmayı hedefliyor.

anadolujet

          Havayolu misafirleri, 31 Mayıs 2022 (dahil) tarihine kadar satın alacakları biletlerde 31 Temmuz 2022 (dahil) tarihine kadar değişiklik yapma hakkına sahip olacak. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

          Yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır. Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

AnadoluJet Hakkında:

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını çok daha avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan Türk Hava Yolları’nın başarılı markası, şu anda filosunda bulunan 64 uçak ile iç hatlarda 40 nokta ve 65 hat; dış hatlarda ise 48 nokta ve 84 hat olmak üzere toplamda 88 nokta ve 149 hatta uçuşlar icra ediyor.

anadolujet

11 Haziran 2020 itibarıyla uluslararası uçuşlara başlayan AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ile birlikte Antalya, Bodrum ve Dalaman noktalarından da yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenliyor. Uçuşlarını, Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile gerçekleştiren AnadoluJet, bu yeni planlama ile birçok ülkede geniş bir uçuş ağında hizmet vermeye devam edecek.

AnadoluJet, değerli misafirlerine ücretsiz ikram, bagaj hizmetleri ve araç kiralama olanaklarıyla konforlu ve uygun fiyatlı seyahat deneyimi sunuyor. Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımıyla değer katan markamız, “Ekstra Koltuk Seçimi” ve “Yemek Seçimi” gibi imkânlarıyla hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi için; https://www.anadolujet.com/tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Latest Posts

POPULER