Latest Posts

AnadoluJet, İran’ın Urumiye Kentini Uçuş Ağına Ekledi

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, yurt dışı uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Bayrak taşıyıcı marka İran’ın Urumiye kentini 11 Mart tarihi itibarıyla uçuş ağına ekleyerek uçtuğu uluslararası nokta sayısını 20’ye çıkardı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan icra edilecek Urumiye uçuşları ile İran’dan seyahat edecek AnadoluJet misafirleri Anadolu’nun dört bir yanına ve yurt dışında birçok noktaya aktarmalı uçuşlarla seyahat etme imkânı bulacak.

11 Mart 2021 tarihinden itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Urumiye arasında karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar, haftanın 2 günü icra edilecek. Seferler, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan saat 12.55’te, Urumiye Uluslararası Havalimanı’ndan ise, saat 17.35’te düzenlenecek.

Günümüze dek pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Urumiye şehri, kültürel mirasıyla ön plana çıkıyor. Yılın belli dönemlerinde renginin pembeye dönmesiyle ünlenen Urumiye Gölü, eşsiz görüntüsüyle gezginlerin ilgisini çekiyor.

AnadoluJet misafirleri, 31 Mart tarihine kadar satın alacaklar biletlerde cezasız değişiklik hakkına da sahipler. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

AnadoluJet, yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır.

Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

WhatsApp Image 2021 03 11 at 10.48.07

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.