ABONE OLARAK GÜNCEL KALABILIRSINIZ

Latest Posts

AnadoluJet, Antalya-Bakü uçuşlarını başlatıyor

Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, yurtdışı uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Bayrak taşıyıcı marka, 20 Haziran itibarıyla Antalya’dan   Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye haftada 2 frekans uçuş başlatıyor.

         Kafkasya bölgesinin en büyük şehri olma özelliğiyle ön plana çıkan kardeş şehir Bakü, önemli liman kentlerinden biri olması sebebiyle de gerek ticaret gerekse de kültür ve turizm açısından her yıl yerli ve yabancı birçok turisti ağırlıyor.

        20 Haziran 2021 tarihinden itibaren Antalya – Bakü Haydar Aliyev Havalimanı arasında karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar, haftanın 2 günü (salı ve pazar) icra edilecek.

           AnadoluJet misafirleri, 31 Mart 2022 tarihine kadar satın alacakları biletlerde cezasız değişiklik hakkına da sahipler. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

          AnadoluJet, yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır.

Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

AnadoluJet Hakkında:

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını çok daha avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, filosunda bulunan 66 uçak ile iç hatlarda 40, dış hatlarda 48 olmak üzere toplamda 87 noktada uçuşlar icra etmektedir.

11 Haziran 2020 itibarıyla uluslararası uçuşlara başlayan AnadoluJet, merkez uçuş noktaları İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanı ile birlikte Antalya, Bodrum ve Dalaman noktalarından da yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenliyor. Uçuşlarını, Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile gerçekleştiren bayrak taşıyıcı havayolunun başarılı markası AnadoluJet, bu yeni planlama ile birçok ülkede geniş bir uçuş ağında hizmet verecek.

Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımıyla değer katan AnadoluJet, Anadolu merkezli yolculuğunda uçuş ağını genişletmeyi sürdürecek. Ücretsiz ikram, bagaj hizmetleri ve araç kiralama olanaklarıyla konforlu ve uygun fiyatlı seyahat deneyimi sunan AnadoluJet, değerli misafirlerine yüksek kalitede hizmet vermeye devam edecek. AnadoluJet’le ilgili daha fazla bilgi için; https://www.anadolujet.com/tr ziyaret edilebilir.

Whatsapp Image 2021 06 07 At 10.33.48
AnadoluJet, Antalya-Bakü uçuşlarını başlatıyor 2

Latest Posts

POPULER