Hava Kargo Hakkında Herşey
Firma HaberleriHavacılıkTurizm

Anadolu Efesli oyuncular TAV Passport ayrıcalığını yaşayacak

TAV İşletme Hizmetleri ve Anadolu Efes Spor Kulübü işbirliğine gitti. Anadolu Efesli basketbolcular havalimanlarında TAV Passport’un sunduğu ayrıcalıklı deneyimden faydalanırken, Passport Kart üyelerini yeni sürprizler bekliyor.

1444121670_TAV_AnadoluEfes

 

TAV’ın havalimanlarında ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunan markası TAV Passport ile Türkiye’nin dünyadaki önde gelen basketbol markalarından Anadolu Efes güçlerini birleştirdi.

 

BoraIsbulanTAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan “Ülkemizi Avrupa’da yıllardır başarıyla temsil ederek hepimizi gururlandıran, Türkiye basketbolunun en köklü markalarından Anadolu Efes’le işbirliğine gitmekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Anadolu Efes ekibine ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi sunarak tüm güçlerini maça saklamaları için destek olmaktan sevinç duyacağız. Passport Kart üyelerimizi de takımla buluşturmak için farklı fırsatlar yaratabileceğiz” dedi.

 

TAV İşletme Hizmetleri’yle yaptıkları anlaşma hakkında açıklamalarda bulunan Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz ise görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Sezon boyunca mücadele ettiğimiz tüm kulvarlarda deplasman karşılaşmaları için uçak seyahatleri yapıyoruz. TAV Passport Kart’la yaptığımız anlaşma çerçevesinde teknik kadromuz, sporcularımız ve idari kadro olarak daha keyifli ve ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşayacağız. Yorucu yolculuklarımızın bu vesile ile daha kolay geçeceğine inanıyorum. Bu nedenle TAV İşletme Hizmetleri yetkililerine, yapılan anlaşma sebebiyle teşekkür ediyoruz.”

 

TAV Passport Kart üyeleri, havalimanlarında ücretsiz otopark ve vale, indirimli transfer, hızlı geçiş, business check-in, lounge kullanımı, üye işyerlerinde ve duty-free mağazalarında indirim gibi ayrıcalıklardan yararlanıyor.

Anadolu Efes Spor Kulübü Hakkında

Türkiye’de basketbolun kitlelere yayılması ve sevdirilmesinde en büyük paya sahip olan Anadolu Efes Spor Kulübü, Tuncay Özilhan başkanlığında, Efes Pilsen Spor Kulübü adıyla 1976 yılında Kadıköyspor’un devralınmasıyla kurulmuştur. Yıllar içerisinde Türk basketbol tarihinde pek çok ilke imza atarak ilklerin takımı olmayı başaran Anadolu Efes, 2015-2016 sezonu itibarıyla müzesinde 1 Koraç Kupası, 13 Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonluğu, 10 Türkiye Kupası ve dokuz Cumhurbaşkanlığı Kupası bulundurmaktadır.

Kısa sürede Türk Basketbolu’nun kilometre taşlarından biri olan Anadolu Efes Spor Kulübü’nün temel amaçlarından biri Türk sporunu ileriye götürmek, Avrupa sahalarında ülkemizi başarı ile temsil ederek basketbolumuzu tüm gençlere sevdirmektir. Şimdiye kadar altyapısından sayısız yıldızlar yetiştiren Anadolu Efes, sporumuza her yıl yeni yetenekleri armağan etmektedir.

TAV İşletme Hizmetleri hakkında

TAV Havalimanları iştiraklerinden TAV İşletme Hizmetleri havalimanlarındaki havacılık dışı gelirlerin geliştirilmesi ve CIP yolcu hizmetlerine odaklanmış faaliyetleri yönetiyor. Yönettiği ticari alanlar ve CIP hizmetleri ile 8 ülke ve 18 havalimanında faaliyet gösteren TAV İşletme Hizmetleri yolcuların değişen ihtiyaç, talep ve şartlarına uygun ürün ve hizmetleri geliştiriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu