Latest Posts

Airbus Tipi Uçakların Üs Bakım Operasyonları için Turkish Technic ve AMROS Global® İşbirliği Yapıyor

84 / 100

Airbus Tipi Uçakların Üs Bakım Operasyonları için Turkish Technic ve AMROS Global® İşbirliği Yapıyor

İsviçre merkezli lider havacılık ve uzay danışmanı AMROS Global ile Turkish Technic, iki Airbus A330’un C-Check ve kiralama operasyonları için MRO (bakım, onarım, operasyon) fuarında bir anlaşma imzaladığını duyurdu. İmza töreni, her iki taraf arasında yepyeni bir ortaklığın başlangıcını işaret ediyor.

turkish technic , amros global

THY Teknik Direktörü Mikail Akbulut, anlaşma imzalanmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “AMROS Global’in hizmetlerimize duyduğu güvenden memnunuz ve bu güveni özverili çalışmalarımızla karşılamaya kararlıyız. Geniş bir uçak ve bileşen yelpazesine sahip, iyi konumlanmış bir MRO şirketi olarak, bu yeni işbirliğini önümüzdeki yıllarda uzun soluklu bir ortaklığa dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

turkish technic , amros global

AMROS Global CEO’su Eros Tavani, yeni anlaşmayla ilgili olarak şunları söyledi; “AMROS ekibi, yüksek nitelikli MRO şirketi Turkish Technic ile işbirliğini duyurmaktan memnuniyet duyar. AMROS’un amacı, havayolu ve kiralama yapan müşterilerimize, zaman çizelgelerinin kritik bir başarı faktörü olduğu, güvenilir bir ortamda, yüksek kalitede, profesyonel MRO faaliyetleri sağlamaktır. Uzun soluklu ve verimli bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.”

Latest Posts

POPULER