Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havayolu

Air Astana,Türkiye uçuşlarına yeniden başlıyor

Air Astana, Türkiye ile Kazakistan arasındaki uçuşlarına 28 Ağustos 2020 tarihinden itibaren yeniden başlıyor. Kazakistan’a seyahat edecek olan yolcular için Kazakistan Hükümeti tarafından belirlenen, ülkeye girişte yapılacak uygulama  ve sıhhi tedbirlere ilişkin güncel bilgi aşağıda yer almaktadır.

Kazakistan’a seyahat edebileceği belirtilen aşağıdaki ülkelerin vatandaşlarının Kazakistan’a giriş yapabilmeleri için gerekli olan tüm vize ve oturum şartlarını kontrol ederek bilet kesilmesi hususunda dikkatinizi rica ederiz.
Birinci Kategori : Türkiye, Çin, Güney Kore, Japonya, Gürcistan, Tayland, Macaristan, Hindistan, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Belarus, Mısır, Ukrayna, Hollanda, Rusya.
1) Ateş ölçümü;
2) Yolcu bilgi formu
İkinci Kategori : Polonya, Özbekistan (TAS uçuşları başladıktan sonra), Tacikistan ve üçüncü kategoriye giren, tahliye uçuşlarıyla seyahat edecek olan yolcular
1) Ateş ölçümü;
2) Yolcu bilgi formu ;
3) Eğer yolcunun uçuştan maksimum 5 gün önce yaptırdığı negatif sonuçlu COVID-19 PCR test sertifikası varsa, her hangi bir kısıtlama veya karantina olmadan Kazakistan Cumhuriyeti sınırlarından geçiş yapabilir
4) Eğer yolcu PCR negatif test sertifikasına sahip değilse, yolcuların  Kazakistan’a vardıktan sonraki 48 saat içinde COVID-19 PCR testini yaptıracak veya test yaptırmak istemeyen Kazak vatandaşları ve yabancı yolcular  ikamet yerlerinde 14 gün karantina da kalacaklardır. Zorunlu test ile ilgili bilgiler varış esnasında yolculara verilecektir.
Üçüncü Kategori :
Birinci ve ikinci kategorilerde belirtilen ülkeler haricindeki, diğer ülke vatandaşlarının Kazakistan’a girişlerine izin verilmemektedir.
İyi dileklerimizle
AIR ASTANA Tel : +90 343 49 60/61
Email: [email protected]
İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad.
İDTM A1 Blok, No:10/1 Kat:9, Ofis No: 320
34149 Yeşilköy/ İSTANBUL
Air Astana,Türkiye uçuşlarına yeniden başlıyor 4 Haziran 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu