Latest Posts

ACİL GÖNDERİLER UPS’İN PLATINUM KURYELERİ İLE TÜM DÜNYAYA ULAŞIYOR

85 / 100

ACİL GÖNDERİLER UPS’İN PLATINUM KURYELERİ İLE TÜM DÜNYAYA ULAŞIYOR

İstanbul Havalimanı’nda yaptığı yatırım ile müşterilerine daha yüksek hız ve ihracat performansı taahhüt eden UPS Türkiye, acil ihtiyaç durumlarında oluşan gönderi taleplerini 7/24 karşılayarak uzun yıllardır faaliyette olan özel kurye hizmeti sayesinde dünyanın herhangi bir yerine, mümkün olan en kısa sürede ulaştırmaya devam ediyor.

UPS (NYSE:UPS), teknolojik çözümleri ve güçlü global ağı sayesinde, ihracatçıları 220 ülke ve bölgedeki farklı pazarlar ile buluştururken, müşterilerinin farklı ihtiyaçları için geliştirilen servis ve hizmetleri ile onların yaşamını kolaylaştırmaya ve fayda sağlamaya devam ediyor. UPS Türkiye’nin müşterilerinin acil ihtiyaçları için sunduğu UPS Platinum Kurye hizmeti, çok acil uluslararası taleplerin, alıcıya en hızlı ve kapsamlı bir şekilde teslim edilmesini sağlıyor.

kurye

UPS Platinum Kurye hizmetinde, gönderimi yapılan ürünün hedef ülke ve adrese teslimatı, diğer kargo paketlerinden bağımsız olarak direkt özel bir kurye tarafından yapılıyor. Müşterilerin acil gönderi ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa sürede karşılamak üzere geliştirilen serviste, 7/24 olarak gönderi alım ve teslimat hizmeti gerçekleştiriliyor.

Müşteri odaklı anlayışla 7/24 hizmet

Müşterilerine sundukları özel ve ayrıcalıklı hizmetler hakkında bilgi veren UPS Türkiye Operasyon Direktörü Engin Kolat: “Müşterilerimize ve onların geleceklerine yatırım yapıyor, çözüm ortağı olarak ihtiyaç duydukları her alanda ve her anda hizmet sunmaya devam ediyoruz”, dedi. Kolat, sözlerine şöyle devam etti: “Müşterilerimizin potansiyelini ortaya çıkarmak ve katma değere dönüştürebilmek adına UPS olarak, çözüm odaklı hizmet ve uygulamalarımız ile her an onların yanındayız.

Farklı ihtiyaçlara göre dinamik bir şekilde sürekli geliştirdiğimiz ürün portföyümüz, perakende ve e-ticaret müşterilerinin ihtiyaçlarına başarıyla hizmet veriyor. Müşterilerimizin acil ihtiyaçlarına cevap vermek ve çözüm sunmak adına UPS Platinum Kurye hizmetimiz ile tüm organizasyonumuzu seferber ediyoruz. Müşterilerimiz için önemli olanı taşıyoruz ve bu bazen bir dosya, bazen yüksek teknoloji ürünü bir makinenin parçası, bazen de bir tekstil ürünü olabilir. Müşterilerimiz için önemli olan bizim için de değerlidir. Uzun yıllardır müşterilerimize sunduğumuz UPS Platinum Kurye hizmetimiz sayesinde, zamanla yarışan gönderileri teslim etmeye devam ediyoruz.”

UPS’in Platinum Kurye hizmeti ve diğer ayrıcalıklı hizmetler hakkında daha fazla bilgi için 0850 255 0066 numaralı telefonu arayabilir veya www.ups.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

UPS Hakkında

UPS (NYSE: UPS) 2021 yılındaki 97,3 milyar dolarlık geliri ile dünyanın en büyük şirketlerinden biridir ve 220’yi aşkın ülke ve bölgedeki müşterilerine geniş bir yelpazede entegre lojistik çözümler sunmaktadır. Şirketin 540.000’i aşkın çalışanı oldukça basit şekilde dile getirilmiş ve güçlü bir şekilde ortaya konulmuş bir stratejiyi benimsemektedir: Müşteri Önceliğiyle, Kişilerin Önderliğinde, Yenilikten İvme Alan. UPS, dünyanın dört bir yanında hizmet verdiğimiz topluluklara destek verme ve çevre üzerinde yarattığı etkileri azaltmaya kendisini adamıştır. Ayrıca UPS, çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık kavramları bakımından sarsılmaz bir duruş sergilemektedir. Daha fazla bilgiye www.ups.comabout.ups.comve www.investors.ups.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Latest Posts

POPULER