Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

15 Haziran’dan itibaren Etihad, Antalya’ya Uçacak

75 / 100

15 Haziran’dan itibaren Etihad, Antalya’ya Uçacak

  • Antalya ve Jaipur’a yeni hatlar
  • Ek uçuş frekansları, küresel bağlantıyı daha da güçlendiriyor

Mevcut rotalara yeni hizmetlerin eklendiğini ve frekansların artırıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

15 Haziran’dan itibaren Etihad, Abu Dabi ile Antalya (AYT), Türkiye arasında haftada üç sezonluk uçuş gerçekleştirecek. Hindistan’ın Jaipur (JAI) uçuşları 16 Haziran’da haftada dört uçuşla başlayacak.

Çarpıcı Türk Rivierası’nda yer alan Antalya, tarih, doğal güzellik ve modern cazibenin muhteşem karışımıyla ziyaretçileri büyülüyor.

Hindistan’daki Rajasthan’ın hareketli başkenti Jaipur, gelenek ve modernliği harmanlayan bir şehir. Kendine özgü gül renkli mimarisiyle “Pembe Şehir” olarak bilinen Jaipur, Hawa Mahal ve Şehir Sarayı gibi muhteşem saraylara sahip zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Jaipur’un eklenmesi, Etihad’ın toplam Hindistan ağ geçidi sayısını 11’e çıkarıyor.

15 Haziran’dan itibaren Etihad, hizmet sıklığını bir dizi önemli varış noktasına da artırıyor.

Thiruvananthapuram ve Amman’a haftalık uçuşlar sırasıyla 10 ve 14 olmak üzere üç adet artırılacak. Ek hizmetler arasında Kahire’ye toplam 24, Karaçi’ye 17 ve Kolombo’ya 20 haftalık uçuş olmak üzere üç uçuş daha yer alıyor.

Uçuş frekansları ve ağının genişlemesiyle, Abu Dabi’nin küresel bağlantılarını yeniden yükseltiyor ve daha fazla yolcuyu emirliğin zengin tarihine ve dinamik kültürüne kaptırmaları için sıcak bir şekilde karşılıyor.

Yeni Varış Noktaları (15 Haziran 2024’ten itibaren zamanlamalar, tüm zamanlamalar yerel)

15 Haziran'dan itibaren Etihad, Antalya'ya Uçacak 20 Nisan 2024

Frekans Artışları

15 Haziran'dan itibaren Etihad, Antalya'ya Uçacak 20 Nisan 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu