Yılın Lojistik Projesi Ödülü Turkish Cargo’nun

0
85

2016 Ekonomi ve Lojistik Zirvesi, “Rekabetçi Ekonomi İçin Güçlü Lojistik” sloganı ile 12 Mayıs 2016 da İstanbul da gerçekleştirildi.

Zirve, Kamu, reel sektör ve lojistik sektörünü buluşturarak Türkiye’nin 2023 hedefleri uyarınca, Türkiye ekonomisi ve lojistik sektörünün mevcut durumunun ve gelecek perspektiflerinin tartışılmasını ve bu doğrultuda sektörün 2023 hedefine göre şekillendirilmesine olanak sağlamak amacını taşımaktadır.

lojistik-odul-k-1

Turkish Cargo’nun ana sponsorluğunu üstlendiği zirvenin “Türkiye’nin Hava Kargodaki Konumu, Beklenti ve Hedefler” konulu oturumunda Operasyon Başkan Yardımcısı Serdar Demir konuşmacı olarak yer aldı.

Zirve kapsamında düzenlenen, farklı sektörlerden tedarik zinciri yöneticileri ve lojistik firma temsilcilerinden oluşan yaklaşık 12 bin kişinin oylarıyla kazananların belirlendiği “Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri”nde Turkish Cargo, COMIS projesi ile “Yılın Lojistik Projesi” kategorisinde ödüle layık görüldü. Turkish Cargo adına ödülü,  Turkish Cargo Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı  Halit Anlatan aldı.