Yılın Hava Kargo Markası Ödülü Turkish Cargo’nun Oldu

0
65

Yılın Hava Kargo Markası Ödülü Turkish Cargo’nun Oldu.

2023 yılında dünyanın en iyi 5 hava kargo markasından biri olmayı hedefleyen ve başarılı yükselişini sürdüren Turkish Cargo, hava kargo sektörünün önemli fuarlarından olan Air Cargo China’da, Air Cargo Week dergisi tarafından düzenlenen World Air Cargo Awards 2018 (Dünya Hava Kargo Ödülleri) töreninde ‘’Cargo Airline of the Year (Yılın Hava Kargo Taşıyıcısı)” ödülüne layık görüldü.

Küresel hava kargo pazarının en büyük ve en güvenilir değerlendirmesi konumunda da yer alan World Air Cargo Awards Ödül Töreni Şangay’da gerçekleşti. Gala gecesinde hava kargo endüstrisinden katılımcıların, acentelerin ve müşterilerin oylarıyla en değerli ödüle layık görülen Turkish Cargo’nun yanı sıra 10 ayrı kategoride daha ödüller sahiplerini buldu. Yılda bir kez, sırasıyla Münih ve Şangay’da düzenlenen World Air Cargo Awards Ödül Töreni, başarıların kutlanıldığı akşam yemeğiyle sona erdi.

Turkish Cargo, Şangay’da kazandığı bu ödül ile rekorlarla geride bıraktığı 2017 yılının ardından pazardaki yükselişini bir kez daha özel bir ödülle taçlandırmış oldu. Başarılı kargo markasının bu yıl içerisinde kazandığı diğer ödüller ise;

  • Asian Freight, Logistics and Supply Chain Awards 2018; “Best Air Cargo Carrier-Europe – Avrupa’nın En İyi Hava Kargo Taşıyıcısı” ve “Best Green Airline – En Çevreci Hava Kargo Taşıyıcısı”,
  • Air Cargo India 2018 – Stat Times Awards; “Cargo Airline of the Year Yılın Hava Kargo Markası”,
  • Schiphol Aviation Awards 2018 – “Avrupa’nın En İyi İkinci Hava Kargo Markası”
  • Ekonomi ve Lojistik Zirvesi; ‘’Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ÖdülüSomali İçin Sevgi Ordusu’’ ve Yılın Lojistik Profesyoneli ÖdülüGenel Müdür (Kargo) Yardımcısı Sn. Turhan Özen, başarıları oldu.

Küresel hava kargo sektöründeki etkili performansıyla en hızlı büyüyen hava kargo markası olan Turkish Cargo; artan lojistik taleplere yönelik özel ve pratik çözümler üreterek, bölgesel ticareti geliştirerek ve ihracatçı firmalara destek olarak, 2023 yılı hedefleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Turkish Cargo ve uçuş tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishcargo.com.tr web sitesinden, +90 850 333 0777 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Turkish Cargo Hakkında:

1936 yılında ilk uluslararası hava kargo taşımasını yapan Türk Hava Yolları bugün 326 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile dünyada 300’den fazla noktaya uçan, 4 yıldızlı havayolu şirketi. Türk Hava Yolları’nın alt markası olan Turkish Cargo, 2000’li yılların başından bu yana havayolu şirketinin kargo hizmetlerini sürdürmekte. Uluslararası anlamda en hızlı büyüyen ve dünyanın en çok ülkesine hava kargo taşımacılığı sağlayan Turkish Cargo ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishcargo.com.tr web adresinden ulaşılabilir.