Viyana Havalimanı Türk Hava Yollarına Ödül verdi.

0
180

Viyana Havalimanı ikinci kez  Havayolu Ödülünü veriyor. Bu yılki  “Best Performing Airline”  ödülüTürk Hava Yolları nasip oldu. Türk havayolunun yılda 500.000 yolcu yakın taşınması, 2013 yılında% 35,1 olan yolcu hacmini artırmayı başarmıştır. Buna göre, Türk Hava Yolları Viyana Havaalanı’nda hızlı büyüyen havayolu oldu. Taşıyıcı 1961 yılından bu yana Viyana Türkiye’ye uçuş hizmet vermektedir. 2013 yılında Türk Hava Yolları  günlük beş uçuşla İstanbul’dan hizmet sunmaktadır.

Türk Hava Yolları “Best Performing Airline 2013
ödülünü tüm ekibi adına ödülü kabul Yusuf Kurt, Genel Müdür Türk Hava Yolları, için, Nikolaus Gretzmacher, Viyana Havaalanı’nda Operasyon Başkanı tarafından dün gece sunuldu.”Türk Hava Yolları Viyana Havalimanı’nın uzun süredir devam eden ve güvenilir bir ortağı olmuştur.

“2013 gelmeden ya da Viyana’dan kalkan 490.000 üzerinde yolcu bir yolcu hacmi içeren, Viyana Türk Hava Yolları için son derece başarılı bir yıl olduğu ortaya çıktı. Bu bir önceki yıla göre% 30 üzerinde bir büyüme oranını içermektedir. Biz çok şirketin küresel büyümeyi aşan bu artışın, gurur duyuyoruz. Sadece Viyana’da Türk Hava Yolları’nın tüm çalışanların fazla çalışma olağanüstü bir miktar bazında elde edilebilir. Bu yıl bir kez daha önceki yıl bizim performansı aşarak, Viyana ve 500.000 yolcu yolcu barajını aşan hedefi belirledik. Biz bu büyülü sayı “ulaşmak mümkün olacak eminiz, Türk Hava Yolları’nın Yusuf Kurt ödül için Vienna Airport teşekkür

13 havayolu sadakat ödülü ile onurlandırıldı.

“Best Performing Airline”  ödülüne ek olarak, Viyana Havaalanı da 1957, yani Aeroflot, Air France, Alitalia, Austrian Airlines yılından beri kesintisiz Viyana Havaalanı’na uçuş hizmeti sunan  13  havayolu ödüllendirilmiştir. British Airways, Brüksel, El Al, Hava Sırbistan (önceden JAT), KLM, LOT, Lufthansa, Swiss ve Tarom.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here