GÜNCEL SON HABERLER

UTİKAD 38. Olağan Genel Kurulu Yarın Gerçekleşecek

UTİKAD 38. Olağan Genel Kurulu Yarın Gerçekleşecek
Derneğin 38. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı 15 Eylül 2021 Çarşamba günü (yarın) Merkez, Silahşör Caddesi, No:42, 34381 Şişli/İstanbul adresinde bulunan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da saat 10.00’da yapılacak.

Dernek kurullarının seçimi için oy kullanma işlemi tahmini olarak 15.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Yaşanabilecek zamanlama değişiklikleri doğrultusunda seçim sandığı planlanan zamandan önce veya sonra açılabilir ancak her hâlükârda saat 17.00’ye kadar oy kullanılabilecektir.

Pandemi koşulları sebebiyle sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilebilecek Genel Kurul Toplantısı’na sadece üye temsilcileri katılabilecek; üye firma çalışanı ya da misafir olarak gelen kişiler toplantı salonuna alınamayacak. Genel Kurul üyelerinin HES kodlarını yanında bulundurmaları gerekmekte olup katılım teyitlerinin Derneğe iletilmesi büyük önem taşımaktadır.

LCV: Filiz Şinay
E-Posta: utikad@utikad.org.tr
Tel: 0530 960 84 24
Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER