Unico Sigorta’dan Borajet Müşterilerine Özel Seyahat Sağlık Sigortası

0
249

Sigorta sektörünün dinamik ve tecrübeli markası Unico Sigorta, yeni nesil havacılık sektöründe hızla yükselen BoraJet Havayolları ile yeni bir işbirliğine imza attı. İş birliği kapsamında uçak biletini Borajet Havayolları’ndan tercih edenler, tek bir tıkla Unico Sigorta’nın Seyahat Sağlık Sigortası alternatiflerinden faydalanabilecekler.
borajet sigorta

Unico Sigorta’dan yine bir yenilik daha… Borajet Havayolları ile iş birliği protokolü imzalayan Unico Sigorta, uçuş tercihini Borajet Havayolları’ndan yana kullananlara özel tek tıkla üç farklı Seyahat Sağlık Sigortası sunuyor. İş birliğine ilişkin protokol, Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu ile Borajet Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Onur Akgül tarafından imzalandı.
Dünya, Avrupa, Türkiye & KKTC paketleri…

Unico Sigorta‘nın Borajet müşterilerine özel hazırladığı Seyahat Sağlık Sigortası ürünleri, tüm Dünya, Avrupa ve Türkiye & KKTC olmak üzere 3 farklı pakette sunuluyor.

  • Tüm Dünya uçuşlarını kapsayan paket kapsamında 24 Saat acil yardım ve danışma hizmetleri, 60.000 Euro’ya kadar hastalık ve kaza sonucu acil tıbbi yardım masrafları, 5000 Euro’ya kadar seyahatin iptali/değişikliği masrafları ve 3500 Euro’ya kadar bagaj kaybı ve hasarı masrafları karşılanıyor.
  • Avrupa uçuşlarını kapsayan paket kapsamında ise 24 saat acil yardım ve danışma hizmetleri, 40.000 Euro’ya kadar hastalık ve kaza sonucu acil tıbbi yardım masrafları, 3000 Euro’ya kadar seyahatin iptali/değişikliği masrafları ve 2500 Euro’ya kadar bagaj kaybı ve hasarı masrafları temin ediliyor.
  • Türkiye & KKTC için hazırlanan özel paket de 24 saat acil yardım ve danışma hizmetleri, 1000 TL’ye kadar hastalık ve kaza sonucu acil tıbbi yardım masrafları, 500 TL’ye kadar seyahatin iptali/değişikliği masrafları ve 2500 TL’ye kadar bagaj kaybı ve hasarı masraflarını karşılıyor.

Cenk Tabakoğlu: “Ayrıcalıklı ve özel projeler geliştirmeye devam edeceğiz”

BoraJet Havayolları ile imzalanan işbirliği protokolünü değerlendiren Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu; “Hava ulaşımı, dünyanın en hızlı büyüme gösteren alanlarından biri haline geldi. 2015 yılsonu verileri de bu büyümeyi gözler önüne seriyor. Yaptığımız araştırmalarda geçtiğimiz yıl yaklaşık 180 milyon kişinin havayolunu tercih ettiğini gördük. 100 milyon yolcunun iç hatlarda, yaklaşık 80 milyon yolcunun ise dış hatlarda uçuş yaptığı bir durumda seyahat sağlık sigortasının ne denli önemli olduğunu gördük. Çünkü yolculuğu planlarken konaklama ve ulaşımın yanı sıra önemli olan bir diğer konu da seyahat sağlık sigortası. Unico Sigorta olarak Türkiye’nin seçkin havayollarından biri olan Borajet Havayolları müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak bir hizmete imza atarak birbirinden farklı ancak ihtiyaçları karşılayacak olan ve erişimi kolay bir ürün ortaya çıkardık. Müşterilerinin iş hacmine katkıda bulunan ve yaşadığı sorunlara çözüm getiren bir marka olarak sektördeki mevcut tecrübemizi innovatif vizyonumuzla birleştirerek güçlü markalarla ayrıcalıklı ve özel projeler geliştirmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Borajet Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Onur Akgül: “Borajet’in farkı, kaliteli hizmet ve yeniliklere öncülük etmek”.
 
Bu anlaşmayla Borajet, ‘misafirleri’ olarak gördüğü yolcularına bir ilk daha sunuyor.

Unico Sigorta’nın hazırladığı paketler Borajet Havayolları’nın internet sitesinden hem bilet satın alırken hem de direkt olarak satın alınabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 4 =