Ukraine International Airlines Operasyonlarını Azalttı

0
132

Ukraine International Airlines operasyonların çoğunu 3 Nisan 2020’ye kadar askıya aldı.

Havayolu bu açıklamayı yaptı:

Covid-19 salgını sebebiyle havacılık sektörü ciddi bir şekilde etkilendi. Havayolları, ülke yetklilerinin aldıkları kararlara ve düzenlemelerine hızla tepki vermeli ve bunlara kesinlikle uymalıdır.

Diğer uluslararası taşımacılık şirketleri gibi sayısız kısıtlamadan dolayı Ukraine International uçuş programını ayarlamak zorunda kalıyor. Bu arada havayolu, yolcuların evlerine ulaşmalarına yardımcı olmak için her türlü çabayı gösterecek ve kısıtlamalar kaldırılır kaldırılmaz operasyonlara devam edecektir (3 Nisan 2020’de – teyit edilecek).

Önümüzdeki günlerde, programımıza göre mümkün olduğunca çok çalışacağız. Çoğu uçuş, uçak kapasitesini artırmak için tam ekonomik kabin konfigürasyonunda gerçekleştirilecektir.

Mahsur kalan Ukraynalıları, uçuşlara izin verilirse Ukrayna’ya gidişlerini düzenlemek için elimizden geleni yapacağız.

Giriş ve çıkış kısıtlamaları kısa sürede uygulanabilir ve kaldırılabilir. Bu nedenle, herkese IATA Seyahat Merkezi’ndeki durum hakkında bilgi vermelerini şiddetle tavsiye ederiz.

Son zamanlarda, yeniden test sorgularının sayısı katlanarak arttı. Personelimiz her talebi işlemek, her vaka için en iyi çözümü bulmak ve her yolcuya en kısa sürede geri bildirim sağlamak için 7/24 çalışır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here