Üçüncü Dünya savaşı ne zaman çıkacak

0
137

Öyle görünüyor ki, 3.Dünya savaşının başlayacağı tarih artık belli.

Bu enformasyonu geniş kamuoyundan saklamaya çalışılıyor, fakat gizli olan şeyler er veya geç ortaya çıkıyor. Peki, yakın bir gelecekte insanlığı ne bekliyor, x-saatinin başlaması halinde ne yapmalı?

 

Buna benzer çok sayıda heyecanlı cümlelere internette rastlamak mümkün. Ukrayna’daki gerçek duruma ve Rusya’nın eylemlerine ilişkin bozuk olgular ile bazen kızıştırılan insanlar, dünyada neler olduğunu anlamıyor. Anlayış yoksa, uydurmalar doğuyor. Bu halde elbette ki medya 3.Dünya savaşının başlaması ile ilgili konuyu, spekülasyon yapmak için neden kullanmasın ki. Gerek Nostradamus ve Vanga’nın çoktan yaptıkları tahminleri kullanılıyor, gerek bugün dünyada yer alan ve ikna edici olmayan olayların yorumu yapılıyor, gerekse kasten değiştirilmiş olaylar ve hatta sahte enformasyon ortaya atılıyor.

Son yıllarda kıyamet, yer alacak savaşlar ve canlı olan her şeyin mahvolmasına ilişkin tahminler son derece popüler olmuştur. Kimileri bunu şüpheyle algılıyor, kimileriyse 3.Dünya savaşının başlamasına ilişkin yeni bir onay bulmak için daima yeni haberleri gözden geçirmeye çalışıyor.

 

Örneğin, şimdi mütevvefa Bulgar kahini Vanga, Suriye’nin yenileceği tarihten önce dünyanın katastrof sınırında sallanacağını sanıyordu. İşte bu sırada 3.Dünya savaşı da başlayacakmış. Tahminin yapıldığın 1978’de birçokları bunu anlamadı. Son zamanların olayları dikkate alınarak sözlerinde anlam olduğunu görebiliriz.

 

18-19. yüzyıllarda yaşıyan ünlü İngiliz kahin Joanna Southcotte, vahiyin Doğudan geleceğinden emindi. “Doğu’da savaş başlarken, biliniz: kıyamet günü yaklaşıyor”. Bu sözleri Southcotte 1809’da söyledi. O zaman sözlerini az kimse anladı. Buna rağmen tahminlerinin çoğu gerçekleşmişti: Fransa devrimi, Napolyon’un iktidara gelmesi, sonra devrilmesi.

 

Mısırlı kahin Joy Aiyad aksine 3.Dünya savaşının olmayacağından emin. Dünyayı enformasyon ve ekonomi savaşlarının beklediğini savunuyor.

 

3.Dünya savaşı gerçek bir silahın kullanılması ile değil, medya yardımıyla yürütülecek. Bu savaş artık meydanda.

“Bu yüzden ne okuduğunu, ne gördüğünü ve ne dinlediğini insanın anlaması gerek. Olayların analizini yaparak karşılaştırmayı öğrenmek lazım. “


Rusyanın sesi

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here