UBER’le ücretsiz aşı yolculuğu

0
256

Türkiye’deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla başlattığımız kampanyamızın kapsamını genişletiyoruz.

UBERAŞI kampanyası artık İstanbul ve Ankara’da Covid-19 aşısı yapan bütün özel hastaneleri ve devlet hastanelerini kapsıyor.

UBERAŞI kodu ile, bütün aşı hastanelerine gidiş ve dönüşte kullanabileceğiniz her biri 40 TL’ye kadar 2 ücretsiz yolculuk sunuyoruz.

Uber uygulamasının Wallet sekmesi altındaki promosyonlar bölümüne UBERAŞI promosyon kodunu girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kendi aşı randevunuza gidip gelmek veya aşı olacak bir yakınınızın Uber Taksi ile yolculuk yapmasını sağlamak için kullanabilirsiniz.

Promosyon Kodu: UBERAŞI

a) Bu Promosyon, Uber çalışanları, temsilcileri veya bu Promosyonun yönetimiyle doğrudan ilişkili herhangi bir üçüncü kişi dışında, İstanbul ve Ankara’da bulunan, bir Uber hesabına sahip olan ve Uber Kullanıcı Koşullarına uyan 18 yaş ve üzeri tüm yolculara açıktır.
b) Promosyon kodu 24 Mayıs 2021’den itibaren geçerlidir ve sınırlı sayıdadır.
c) Promosyon kodu, Uber Taksi ürünü için geçerlidir.
d) Promosyonu uygulamak için yolculuğunuzu talep etmeden önce Uber uygulaması üzerinden Promosyon kodunu uygulayın. Promosyon yalnızca Uber Taksi’nin mevcut olduğu yerlerde geçerli olacaktır, UberTaksi ürününün müsaitliği için uygulamayı kontrol edin.
e) Promosyon bahşişler, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez.
f) Yolculuk başına maksimum indirim tutarı 40TL’dir. Bir yolculuk tutarı, yolculuk başına 40 TL’den fazlaysa, o yolculuğun kalan bakiyesinin tamamı için yolcu sorumlu olacaktır ve bu tutar, seçilen ödeme yöntemine göre tahsil edilecektir.
g) Promosyon iki (2) yolculuk için geçerlidir.
h) Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar.