TÜRKİYE'DE ÖZEL UÇAK DEYİNCE

0
196

CENK1      Plures Air, Libya’ya 48 Farklı Uçuş Gerçekleştirdi

 

 

 

Tarifeli seferlerin yapılmasında zorluklar yaşanan Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da bazı ülkelerin imdadına Plures Air yetişiyor. Son olarak sadece geçtiğimiz ay Libya’ya farklı kapsamlarda 48 uçuş gerçekleştiren Plures Air Genel Müdürü Cenk Gökan, “Bir gün içerisinde dünyanın farklı noktalarında aynı anda pek çok uçuş gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin yerli bir havacılık markasının küresel anlamda tanınmasını sağladık” dedi.

 

 

 

 LOGO

 

VİP Jet ve ambulans uçak kiralamada Türkiye’nin küresel olarak çalışabilen lider firması Plures Air, geçtiğimiz ay Libya’ya farklı kapsamlarda 48 uçuş gerçekleştirdi. Özel uçuşların yanısıra insani yardım, tıbbi malzeme ve hastaların taşındığı bu uçuşlarda orta menzilli vip jetlerin yanısıra bazı uçuşlarda da kargo, ambulans uçaklar kullanıldı.

 

Son zamanlarda Kuzey Afrika ve Ortadoğu’dan yoğun talep alan  Plures Air Genel Müdürü Cenk Gökan “Dünyanın farklı noktalarından iş adamlarının jetlerini kullanıyoruz. Kimi zaman konforlu bir şekilde seyehat etmek isteyen bir Suudi Prens ya da Avrupalı bir zengin de bizimle çalışıyor; Libya’dan yaralısını ambulans uçakla, Avrupa ya da Amerika’da bir hastaneye taşımak isteyen biri de Plures Air’e ulaşıyor. Kargo uçuşlarımızla insani yardım ve tıbbi malzeme taşıdığımız da oluyor” şeklinde konuştu.

 

LOGO

 

Tüm dünyada daha fazla tanınır hale geldiklerini belirten Gökan, “Müşterilerimize sadece istenen türde uçak sağlamakla yetinmiyoruz. Gerekli havacılık izinlerinin alınması vize işlemleri gibi uçuşun en kısa sürede gerçekleşmesini organize ediyoruz. Tüm işlemleri zamanında çözülen ve sorun yaşamayan uluslararası müşterilerimiz bizim viral reklamımızı yapıyor. En etkili gücümüz ve farkımız müşteri memnuniyeti oluyor” dedi.

 

Gökan şöyle devam etti:  “Afrika ve Ortadoğu bölgesinde hastasını ülkeden ülkeye nakletmesi gereken birinin aklına ilk önce Türkiye ve sonra da Plures Air geliyor. Müşterilerimize sadece uçak vermekle kalmıyoruz. İzinler konusunda da yardımcı oluyoruz. Böylelikle işimiz sayesinde tanınır olduk. Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşları da ambulans uçak ihtiyacı olduğunda bizi buluyor. Resmi prosedürler yetişmediğinde kurtarıcı rolümüz oluyor” şeklinde konuştu.

CENK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here