Turkish Cargo’dan İlaç taşımacılığında iklim kontrollü çözümler

0
107

DoKaSch, Turkish Cargo için Opticooler sağlıyor

Türk Hava Yolları, hava kargoları için iklim kontrollü çözümler sunan DoKaSch Temperature Solutions ile Master Rental Anlaşması imzaladı.

Turkish Cargo, iklim kontrollü çözümler sunan DoKaSch Temperature Solutions ile anlaşma imzaladı.

124 ülkeye hizmet sunan ve dünyanın en hızlı büyüyen hava kargo markası olan Turkish Cargo, Almanya’nın Frankfurt kentinde bulunan hava kargoları için iklim kontrollü çözümler sunan DoKaSch Temperature Solutions ile Master Kiralama Anlaşması imzaladı.

Elektrikli klima kabı olan Opticooler, tropikal bir yaz veya kutup kışı, sıcaklığı fark etmeksizin ilaçları ideal sıcaklık aralığında tutabiliyor. Opticooler çok yüksek bir arıza emniyetine sahiptir ve farmasötik taşıma için güvenilir bir ürün olarak kabul edilir. Opticooler, aşılar ve diğer farmasötikler gibi sıcaklığa duyarlı ürünlerin hava yoluyla taşınması için en güvenli kaplardan biri olarak öne çıkıyor.

Turkish Cargo Pazarlama Başkanı Sn. Fatih CIĞAL; “Dünyanın önde gelen havayollarından biri olarak, kargo müşterilerimize yüksek değerli ilaç ürünlerinin taşınması için en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bu yüzden Opticooler, doğal seçimlerden biri ve Master Kiralama Anlaşması, gerekli tüm prosedürleri yerine getirdiğimizi doğruladı.”dedi.

DoKaSch Temperature Solutions’ın Genel Müdürü Andreas Seitz; ‘’Şubat 2019’dan itibaren DoKaSch, Opticooler’a dünyanın en hızlı büyüyen hava kargo markalarından biri olan Turkish Cargo için Opticooler’ı tedarik edecek ve Star Alliance ağının önemli bir üyesini referansları arasına ekleyecek. Türk Hava Yolları, diğer havayollarından daha fazla varış noktasına hizmet veriyor. Bu, Opticooler’larımızın artık güvenilir bir sıcaklık kontrollü hava nakliyesi gerektiren birçok müşteriye ulaşabileceği anlamına geliyor.” dedi.

İlaç ve tıbbi malzeme içeren sevkiyatlar için ürettiği ürünlerle kalite oluşturan Turkish Cargo, geniş ve kapsamlı uçuş ağı sayesinde 124 ülkeye ve 300’den fazla destinasyona, hava kargo hizmeti sunmaktadır. Turkish Cargo, İstanbul Havalimanı’nda sahip olacağı geniş ve modern kargo tesisleriyle sıcaklığa duyarlı ilaçların taşınması için tüm dünyaya güvenli bir merkez sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here