Turkish Cargo “Air Cargo Africa 2015” fuarına katıldı

0
94

turkish cargo africa2015Hava kargo taşıyıcıları, havalimanı otoriteleri, handling acenteleri, kargo acenteleri, genel satış acenteleri… gibi hava kargo sektörünün önde gelen üyelerinin aktif katılımları ile her 2 yılda bir düzenlenen ve sektörün en önemli kargo fuarlarından biri olan “Air Cargo Africa 2015” 25-27 Şubat 2015 tarihlerinde Johannesburg’da gerçekleştirildi.

Fuar süresince standımızda ziyaretçilere Turkish Cargo hizmetlerine dair bilgilendirme yapılmıştır. Organizasyon Turkish Cargo’ya Afrika’daki iş ortakları ile bir araya gelme fırsatı sunmuştur. Fuar süresince önde gelen kargo acenteleri ile görüşmeler yapılmış, müşteri ihtiyaç ve beklentileri not edilmiş, Turkish Cargo’nun yılda 1.2 milyon ton kargo elleçleme kapasitesine ve 43.000m2 kapalı alana sahip yeni kargo tesisi ile ilgili bilgiler aktarılmıştır.

Söz konusu fuara Turkish Cargo’yu temsilen Kargo Başkanı Ali TÜRK, Kargo Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Halit ANLATAN, Kargo Bölge Müdürleri, TK ekibi katılmışlardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here