Türk Havacılık ve Uzay Sanayii Boeing’in ödül verdiği tedarikçilerinden oldu

0
65

Boeing [NYSE: BA], 2017  yılının En İyi Tedarikçi ödülleriyle , Boeing ve hizmet verdiği ; savunma, uzay ve güvenlik müşterileri için yüksek kalitede ürün, hizmet ve değer yaratan 13 şirketi tanıttı. 

Bu ödüllü tedarikçilerle 2017’deki güçlü performans ve yakın işbirliği, Boeing’in rekor ticari uçak teslimatları performansını artırmayı ve savunma, uzay ve güvenlik hizmetimizi büyütmeyi  gerçekleştirmemizi sağladı.

Boeing Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Dennis Muilenburg, “Giderek artan zorlu bir iş ortamındaki sürekli başarımız, büyük ölçüde dünyanın en iyi tedarik zincirini de içeren havacılık endüstrisinin en iyi takımına ve yeteneklerine sahip olmamızdan ” dedi. “Bu yılın Yılın Tedarikçisi ödülü sahipleri , tüm endüstri ortaklarımızda aradığımız nitelikleri – yenilik, işbirliği ve sürekli olağanüstü performans için bir tutkuyu paylaşıyorlar.”

2017 yılında Boeing, 50 ABD eyaleti ve 57 ülkeden yaklaşık 13.000 tedarikçi ile çalışarak yaklaşık 60 milyar dolar harcadı. Tedarikçi tarafından sağlanan bileşenler, hizmetler ve mühendislik desteği, Boeing ürünlerinin maliyetinin yaklaşık yüzde 65’ini oluşturuyor.

Tedarik Zinciri & Operasyonları kıdemli başkan yardımcısı Jenette Ramos, “Artan rekabet baskısının yaşandığı bir zamanda, Yılın Tedarikçisi kazananları Boeing ve global müşterilerine büyük bir bağlılık gösteriyorlar” dedi. “Onlar dünyanın en iyi havacılık tedarikçileri arasındalar ve onların yardımıyla, Boeing’in ikinci yüzyılında, birlikte değer katarak, pazara liderlik etmeye devam edeceğiz.”

2017 Yılının Ödül Kazananları:

Gary Jet Center – Gary, Ind., ABD
Topluluk Katılımı Ödülü

Watson Mobilya Grubu – Poulsbo, Wash., ABD
Çevre Ödülü

RB Enterprises – Mukilteo, Wash., ABD
İşbirliği Ödülü

Airgas USA, LLC – Radnor, Pa., ABD
Güvenlik Ödülü

Cyient Limited – Haydarabad, Hindistan
Destek ve Servis Ödülü

Woodland Ticaret Co – Tacoma, Wash., ABD
Üretim ve Tasarım Ödülü

nLogic – Huntsville, Ala., ABD
Üstün Performans Ödülü

East / West Industries – Ronkonkoma, N.Y., ABD
Global Tedarikçi Çeşitlilik Ödülü

Lepton Global Çözümleri – Viyana, Va., ABD
Yol Gösterici Ödülü

Commonwealth Bilim ve Endüstri Araştırmaları Örgütü – Canberra, Avustralya
Teknoloji Ödülü

Dell Teknoloji – Round Rock, Teksas, ABD
Avantaj Ödülü

Cambridge Üniversitesi – Cambridge, İngiltere
İnovasyon Ödülü

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii – Ankara, Türkiye
İttifak Ödülü

İçerik:boeing.mediaroom.com