Türk Hava Yolları simülatöründe uçma deneyimi kazanın!

0
153

o pilot benimTürk Hava Yolları, hayatında bir kez bile olsa pilot olmayı istemiş veya hayal etmiş 5 talihliyi hayalleriyle buluşturuyor.

 

Kazanan talihliler, Türk Hava Yolları simülatörü ile uçuş deneyimi yaşıyor.

 

 

Bayrak taşıyıcı havayolu şirketi, havacılık gönüllülerine son derece keyifli bir imkân sunuyor. Hayatında bir kez bile olsa pilot olmayı istemiş veya hayal etmiş 5 talihliyi hayalleriyle buluşturan Türk Hava Yolları, bu ve benzeri aktivitelerle toplum nezdinde havacılığa yönelik ilgiyi artırıyor.

 

08.04.2015-13.05.2015 tarihleri arasında Türk Hava Yolları Facebook sayfasını ziyaret eden kullanıcılar, O Pilot Benim” uygulamasında verilen metni, tıpkı bir Türk Hava Yolları pilotu gibi okuyor, sesini kaydediyor ve yarışmaya katılıyor. Her hafta 1 kişi olmak üzere, toplamda 5 kişi, en iyi anonsları yaparak, Türk Hava Yolları’ndan çok özel bir uçuş simülasyonu deneyiminin sahibi oluyor.

 

“O Pilot Benim” kampanyasına ait tanıtım videosunun yıldızları ise yıllardır şirket bünyesinde çalışarak hayallerini gerçekleştirmiş olan Türk Hava Yolları pilotları.

 

Yarışmaya katılmak için kazanmak isteyenlerin, sadece www.facebook.com/turkishairlinesTR  adresinden O Pilot Benim” uygulamasını seçmeleri, bilgisayarlarındaki mikrofonları kullanarak en iyi anonsları yapmaları ve iletişim bilgilerini eksiksiz doldurmaları yeterli.

 

İstanbul ile sınırlı tutulmayan yarışmada hayallerini gerçekleştirmek isteyen talihlilerin,  Türk Hava Yolları’nın İstanbul’a direkt uçuşunun olduğu noktalardan kalkışla İstanbul’a uçuş biletleri de milli havayolu tarafından karşılanıyor.

 

Kısacası, O Pilot Benim” diyenler Türk Hava Yolları ile kazanıyor ve Türk Hava Yolları simülatörü ile hayallerine uçuyor.