Türk Hava Yolları mobil programı güncellemesi

0
98

Türk Hava Yolları Mobil Uygulamaları Yenilikçi Tasarımıyla Hizmetinizde

thy android

iOS, Android ya da Windows işletim sistemli mobil cihazınızdan tüm Türk Hava Yolları işlemlerine erişmek artık çok daha kolay!

 

Yenilikçi bir tasarıma sahip olan Turkish Airlines mobil uygulaması ile hareket halindeyken de uçuş rezervasyonu, check-in ve Miles&Smiles işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Türk Hava Yolları’nın tüm hizmet ve servislerine mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla erişim imkânı sunan Turkish Airlines uygulamasını, internet erişimine sahip olduğunuz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Turkish Airlines uygulamasının sunduğu benzersiz deneyimle biletinizi satın alabilir, rezervasyon ve check-in yapabilir, Miles&Smiles hesabınızı yönetebilir, uçuşlarımızın kalkış-varış durumlarını takip edebilirsiniz. Tüm işlemlerinizi sade ve rahat kullanılabilir tasarımı sayesinde hızla gerçekleştirebileceğiniz Turkish Airlines mobil uygulamasıyla yolcu ekleyebilir, son aradığınız havalimanlarını görüntüleyebilir ve favori havalimanlarınızı belirleyerek sonraki aramalarınızda zaman kazanabilirsiniz. Uçuş noktanızı gösteren interaktif harita sayesinde uçuşunuzu daha rahat bir şekilde rezerve edebilirsiniz. Türk Hava Yolları ile yeni yerler keşfetmeniz için sunduğumuz promosyonlara mobil uygulamamız sayesinde her an her yerden erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here