Latest Posts

Türk Hava Yolları Misafirlerine Sunduğu Seyahat Setlerini Yeniledi

86 / 100

Türk Hava Yolları Misafirlerine Sunduğu Seyahat Setlerini Yeniledi

Türk Hava Yolları, yenilediği seyahat setleriyle misafirlerine ayrıcalıklı bir uçuş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Seyahat konseptini her geçen gün bir üst seviyeye taşıyan Türk Hava Yolları, konuklarını moda dünyasının önde gelen markalarıyla ağırlamaya devam ediyor. Bayrak taşıyıcı, 29 Nisan tarihinden itibaren 8 saat ve üzeri uzun menzilli Business sınıfı uçuşlarında misafirlerine sunduğu seyahat kitleri için “Coccinelle” ve “Hackett” markaları ile iş birliği anlaşması imzaladı.

türk hava yolları

Küresel marka, romantik ve feminen çanta koleksiyonları ile moda dünyasının trend markası “Coccinelle nin göz alıcı ve şık tasarımları ile kadın seyahat seti konseptine bambaşka bir hava katarken; sportif ve stil sahibi erkeklerin simgesi haline gelen İngiliz lüks giyim markası “Hackett’i de ürün portföyüne ekledi. Özel konsept ile sunulan konfor setleri; yüz kıvrımlarına uygun tasarlanan üç boyutlu göz bandı, hava geçirgenliği özelliği olan çorap, basıncı dengeleyen kulak tıkacı, seyahatlerin vazgeçilmezi diş fırçası, artırılmış florür miktarı ve geri dönüşümlü ambalajı ile diş macunu, saç tokası ve konfor setlerinin olmazsa olmazı cilt bakım ürünlerinden oluşuyor.

türk hava yolları

Türk Hava Yolları, özellikle sık seyahat eden misafirlerine çok yönlü ve zengin içerikli ürünler sunuyor. Business sınıfında moda dünyasının devlerinin imzasını taşıyan konfor setlerindeki üstün kalite ve göz alıcı tasarımlar seyahat deneyimine farklı bir boyut kazandırıyor. Koleksiyonda yer alan her bir ürün lüks, kalite ve modern çizgilerin izlerini taşıyor.

türk hava yolları

Türk Hava Yolları Hakkında: 

1933 yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 372 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 50 yurtiçi, 279 uluslararası olmak üzere dünyanın 128 ülkesindeki 329 şehirde 334 noktaya uçan havayolu şirketidir. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.com web adresinden veya FacebookTwitterYouTubeLinkedİn ve Instagram hesapları üzerinden ulaşılabilir. 

türk hava yolları

Star İttifakı Hakkında:

Star İttifakı (Star Alliance) ağı, küresel erişim, dünya çapında tanınma ve kusursuz hizmet gibi bir müşteri değer önermesine dayanan ilk gerçek küresel havayolu ittifakı olarak 1997 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, İttifak (Alliance) yolculuğu boyunca müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanarak, en büyük ve en kapsamlı havayolu ağını sunmaktadır.

Üye havayolları; Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Air Portugal, THAI, Turkish Airlines ve United’dır. Genel olarak, Star İttifakı ağı hâlihazırda 197 ülkedeki yaklaşık 1.300 havalimanına 12.000’den fazla günlük uçuş sunmaktadır. Bununla birlikte, Star İttifakı Bağlantı Ortakları (Star Airlines Connecting Partners) olan Juneyao Airlines ve THAI Smile Airways tarafından da bağlantılı uçuşlar sağlanmaktadır.

türk hava yolları
türk hava yolları

Latest Posts

POPULER