Türk Hava Yolları , Kuveyt-Antalya akatarmasız uçuş başlatacak

0
77

Türk Hava Yolları Ortadoğu ağını genişletmeye devam ediyor. Kuveyt-Antalya arasında direk uçuş

Türk Hava Yolları, Kuveyt medya ve seyahat acentelerine bir FAM trip düzenledi. Bu doğrultuda Kuveyt’li katılımcıları Antalya’da ağırladı. Antalya’nın sunumu ilk elden ziyaretçilere yapıldı. Bu gezi Antalya’yı ve Türk misafirperverliğini göstermek için iyi bir fırsat oldu. Plajlarımız, geleneksel Türk Kültürü ve yaşam tarzımızın tanınması için iyi bir fırsat oldu.

Türk Hava Yolları’nın getirdiği heyete Kuveyt Bölge Pazarlama danışmanı Hani Hazem liderlik etti.

Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta gerçekleşen , Antalya Karnak Uluslararası turizm konferansının oturum aralarında bir röportajda Kuveyt Times’e konuşan THY Abu Dhabi Genel Müdürü Hasan Demir , Körfez bölgesinde Türk Hava Yolları ve büyüyen operasyonları hakkında bilgi verdi.

“Orta Doğu, Türk Hava Yolları için önemli bir pazar. Biz bölgede genişlemeye devam edecekğiz. 2015 yılının ilk çeyreğinde yüzde 10 dan bölgedeki kapasimizi 2016 yılının ilk üç ayında yüzde 17,7 çıkararak marketteki pozisyonumuzu güçlendirmiş olduk “dedi.

“Türk Hava Yolları, son birkaç yıl içinde uçuş ağına 20’den fazla şehir daha ekledi ve şu anda Orta Doğu bölgesinde 34 noktaya uçuyor. Şu anda, Türk Hava Yolları İstanbul Kuveyt günlük direkt uçuş gerçekleştiriyor. Türkiye’nin güney kesiminde Avrupa’da hızlı büyüyen turistik merkezlerden biri olan Antalya ve Kuveyt arasında aktarmasız uçuş başlaması planlanıyor,”dedi .