Latest Posts

Türk Hava Yolları 89. yılında izleyenleri hayal kurmaya davet ediyor 

66 / 100

Türk Hava Yolları 89. yılında izleyenleri hayal kurmaya davet ediyor

Türk Hava Yolları’nın hayal kurma temalı yeni reklam filmi Her Hayal Bir Yolculuk yayınlan

Dünyanın en çok ülkesine uçan, ülkemizin bayrak taşıyıcısı Türk Hava Yolları, kuruluşunun 89. yıldönümüne özel “Her Hayal Bir Yolculuk” isimli yeni bir reklam filmi yayınladı. Başarıya giden yolda hayal kurmanın önemi Anadolu’nun ücra köyünde yaşayan küçük bir çocuğun hikayesiyle izleyiciye aktarılıyor.

Türkiye’nin ismini göklerde gururla taşıyan Türk Hava Yolları, babasını Kıbrıs Barış Harekatı’nda kaybeden bir çocuğun pilot olma hayalini gerçekleştirdiği yeni reklam filminde, izleyiciye şartlar ne olursa olsun hayallerden vazgeçmeyerek başarıya ulaşılabileceği mesajını veriyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat yeni reklam filmi ile ilgili; “1933 yılında mütevazı bir filoya sahip olan şirketimiz, bugün 89. yılını geride bırakıp, dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi olarak bayrağımızı göklerde dalgalandırıyor. Türk Hava Yolları ailesi olarak bugünlere, kurduğumuz hayaller için çok çalışarak geldik ve bu yolda hayaller kurmaya devam edeceğiz. Yeni reklam filmimizin başarı yolculuğunda hayalleri olan herkese ilham olmasını diliyorum.” dedi.

Türk Hava Yolları’nın “Her Hayal Bir Yolculuk” isimli reklam filmini izlemek için: https://youtu.be/YcZZWGpQAYE                              

Türk Hava Yolları A.O.

Basın Müşavirliği

Türk Hava Yolları Hakkında: 

1933 yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 372 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 51 yurtiçi, 280 uluslararası olmak üzere dünyanın 128 ülkesindeki 331 şehirde 336 noktaya uçan havayolu şirketidir. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.com web adresinden veya FacebookTwitterYouTubeLinkedİn ve Instagram hesapları üzerinden ulaşılabilir. 

Prof. Dr. Ahmet Bolat

Latest Posts

POPULER