TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ TANITIM GÜNLERİ

1
188
30 Haziran – 17 Temmuz 2014
Türk Hava Kurumu Üniversitesi Tanıtım Günleri, 30 Haziran – 17 Temmuz tarihleri arasında her gün 09:00 –18:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.Tanıtım günleri kapsamında;

Kampüs Turları 
09:00 –18:00 saatleri arasında her yarım saatte, aday öğrencilerimize havacılık ve uçuş eğitimleri için dizayn edilmiş olan kampüsümüzün bünyesinde bulunan uygulama laboratuvarları, hangarlar, uçuş sahası, operasyon binası, uçak fabrikası, konferans  salonu, derslikler ve simülasyon merkezi gezdirilecektir.

Genel Tanıtım ve Bilgilendirmeler
Tanıtım filmi eşliğinde aday öğrencilerimize ve ailelerine Üniversitemizi anlatan genel bir sunum yapılacaktır.

Akademisyen ile Birebir Görüşme İmkanı 
Üniversitemizin öğretim üyeleri ve görevlileri, aday öğrencilerimize bölümlerimiz ve meslek tercihleri hakkında bilgi verecektir.

Meslek ve Kariyer Danışmanlığı
Alanında Uzman akademisyenlerimiz tarafından aday öğrencilerimize seçecekleri mesleklerle ve havacılık sektöründe kariyer imkanları ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Paraşüt Kulesinden Atlayış Yapma İmkanı 
Havacılığın değişik dallarında eğitim vererek onları geleceğe hazırlamayı hedefleyen Üniversitemiz, Türk Hava Kurumu Müzesi‘nde yer alan Paraşüt kulesinden aday öğrencilerimize ücretsiz atlayış imkanı sunacaktır.

Simulasyon ile Dünya Turu
Türk Hava Kurumu Üniversitesi Tanıtım Günleri kapsamında, simülasyon ile dünya turu yapılarak öğrencilere uçuş tecrübesi edinme fırsatı sağlanacaktır.

Uçakla Ankara Şehir Turu
Tanıtım günleri kapsamında ilk 10.000’e giren öğrencilere eğitim uçaklarıyla Ankara şehir turu yaptırılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here