Titanic Hotels’e TİM’den büyük ödül

0
134

Titanic Hotels, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen İhracat Şampiyonları Ödül Töreni’nde konaklama hizmetleri kategorisinde 2.’lik ödülünün sahibi oldu

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) 21 Aralık’da düzenlediği ödül töreni Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşti.  Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Araştırması kapsamında, Titanic Hotels 2017 yılı konaklama hizmetleri ihracatı kategorisinde 2.’lik ödülünün sahibi oldu. Ödülünü Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar Pekcan ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sn. Zehra Zümrük Selçuk’un elinden alan Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün; “Aldığımız ödüller bizleri motive edici etkiye sahip. Ülkemizin geleceğine inanarak yatırımlarımıza hız kesmeden önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz” dedi.

Dünyanın en çok tercih edilen destinasyonlarındaki 3 resort, 10 şehir oteli ile dünya standartlarında hizmet sunan Titanic Hotels, Antalya’da bulunan Titanic Deluxe Golf Belek, Titanic Beach Lara ile Bodrum’da bulunan Titanic Deluxe Bodrum’la resort hotelleri hizmeti sunuyor. İstanbul’daki Titanic Business Golden Horn, Titanic Business Kartal, Titanic Port Bakırköy, Titanic City Taksim, Titanic Comfort Şişli, Titanic Downtown Beyoğlu ve Almanya’da bulunan  Titanic Comfort Mitte, Titanic Gendarmenmarkt Berlin, Titanic Chaussee Berlin ile şehir hotelleri hizmeti sunuyor. BeFine Sports&SPA ile otellerinde fitness ve spa hizmetlerini bir arada yürüten Titanic Hotels, bünyesinde İtalyan mutfağı, ızgara ve Anadolu lezzetlerinden oluşan 3 farklı konseptte restoran bulunduruyor. Pascarella Cafe&Bistro,  Hasır A la Carte, Beef Grill Clup By Hasır öne çıkan restoranları arasında yer alıyor. Titanic Hotels 2016 yılı konaklama hizmetleri ihracatı kategorisinde 3.’lük ödülünün sahibi olmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here