THY YUNANİSTAN’DA ÖDÜL ALDI

0
148

 

Türk Hava Yolları Yunanistan’da Turizm Ödülleri 2016 kapsımında  “Yeni Noktalar – Erişilebilirliğin Geliştirilmesi – Gelir Artışı” kategorisinde birinci oldu.

Üçüncü yılında olan Turizm Ödülleri organizasyonu,  Yunanistan genelinde seyahat, konaklama ve eğlence alanında en iyileri değerlendiriyor.

Turkish_Airlines_Greece_Team_5a_1024x682_810938117

Türk taşıyıcının 2015 yılı ile birlikte Yunanistan’daki yolcu trafiğinde kayda değer bir performans artışı gösterdiği görülüyor. 

Turizm Ödülleri 2016 da ödül kazanması , 2015 yılı başından itibaren yerel düzeyde de şirketin doğru yolda olduğunu gösteriyor. Ayrıca THY Mart ayı başlarında  Atina Uluslararası Havalimanı‘nından da aldığı ödüller var.

Atina Türk Hava Yolları Genel Müdürü Alp Yavuzeser “Türk Hava Yolları adına bu ödülü almaktan gerçekten memnun ve gururluyum.Bu değerlendirme için jüriye en içten teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Bu ödül Yunanistandaki operasyonlarımızı geliştirmek için gösterdiğimiz çabalarımızı ödüllendiriyor ve Yunanistan’ın yerel turizm sektöründe büyük bir stratejik ortak olma hedefimizi güçlendirmek ve Yunanistan’da daha fazla yatırım yapmak için bizi teşvik ediyor “dedi.

Taşıyıcı tarafından yapılan açıklamaya göre de, havayolunu ve dolayısıyla Yunan turizmini güçlendirmek adına uygulanan stratejinin son derece başarılı olduğu da kanıtladı .