THY Teknik Sivil Havacılık Yüksekokulu Mezunları Arıyor

0
125

tk teknik

İlan Tarihi : 03.02.2016
Sektör : Havacılık
İl : İstanbul Avrupa
İstanbul Anadolu
Alınacak Personel Sayısı : Belirtilmemiş
Sivil Havacılık Yüksekokulu Mezunları (Ref:TT-SHYO-2016-02)
İşin Tanımı :
THY Teknik A.Ş. Sivil Havacılık Yüksekokulu Mezunları Arıyor

Sahip olduğu yetki, deneyim ve bakım kültürüyle, başta THY A.O. olmak üzere, birçok ülkenin onlarca hava yolu şirketine “uçak ve komponent bakım ile mühendislik hizmetleri” sunan, dünyanın önemli havacılık bakım-onarım ve mühendislik kuruluşlarından birisi olan THY Teknik A.Ş.; Sivil Havacılık Yüksekokulları veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültelerinin; Uçak Bakımı Gövde Motor – Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik bölümlerinden mezun olan kişiler için işbaşı eğitim programı olarak A1 lisanslandırma eğitimi düzenleyerek başarılı olan adayları 3 ay sonra bünyesinde istihdam edecektir. Bu 3 aylık işbaşı eğitim programı (teorik eğitim ve/veya OJT) süresince kursiyerlerin katılımcı zaruri giderleri (günlük 50 TL) ve sigorta prim giderleri İşKur tarafından karşılanacaktır.

Aranan Nitelikler :
Aranan Nitelikler

1. Aşağıdaki okul ve bölümlerin birinden mezun olmak;
Sivil Havacılık Yüksekokulu veya Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi
* Uçak Bakım Gövde Motor
* Uçak Bakım, Havacılık Elektrik, Elektronik
2. T.C. Vatandaşı olmak
3. 18 yaşından büyük 29 yaşından küçük olmak
4. Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
5. İyi derecede İngilizce bilmek (SHGM Yabancı Dil Yeterlilik Genelgesinde geçerli sınavlardan en az A2 düzeyinde belgeye sahip olmak veya Şirketimizin yapacağı İngilizce sınavından başarılı olmak)
6. İşe kabul edilmesi halinde vardiyalı çalışabilecek durumda olmak
7. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak (Renk körlüğü, iki göz arası 4 Dioptriden fazla göz bozukluğu, duyma bozukluğu, BMI dengesizliği vb. ağır veya ince işçilik gerektiren işlere engel teşkil edebilecek rahatsızlıklarının olmaması gerekmektedir.)

 

başvuru https://old.secretcv.com/entkul/ilan_goster.php?efr=thyteknik&id=706241